Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Kis mellem van (75A),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kis mellem van (75A), de szerintem és mások szerint is eszméletlen jó lábaim + fenekem hozzá. Ez így kiegyenlíti egymást?

Figyelt kérdés
meg szép vékony a derekam, szóval nincs fiús alakom. de mostanában 9gagen pl kommentekben is csak azt olvasom, hogy a kis mell szar, aki nem ezt mondja, hazudik.
2012. aug. 5. 21:16
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
küldött képet valakinek? mert én írtam privátot, de nem küldött semmit, csak váltottunk pár üzenetet.
2012. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
Én kaptam:$
2012. aug. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
64%

Igen kiegyenlíti.Nem baj a kis mell.Csak legyen formás :)

F19

2012. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim válasza:
ugyan ezzel a problémával kűzdök, és sokáig kényelmetlenül is éreztem magam, mert a korosztályomban mindenki kipakol mindent, nekem meg hát... nem igazán van mit. szóval gáznak éreztem, hogy ha elmegy mellettem egy nagymellű csaj, akkor azt sokkal jobban megnézik, de egy ideje már leszarom, mert legalább szép az alakjuk, és nem lógnak. XDD a lábaim nem tudom mennyire jók, vagy sem, de a fenekem sokak szerint tuti. :DD aminek azért örültem, és kárpótolt valamilyen szinten. a 21-es meg egy köcsög paraszt..: DDD : 33
2012. szept. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek :D hát igen, a 21-esnek nincs jobb dolga :D
2012. szept. 28. 17:03
 36/48 anonim ***** válasza:
27%
Ti meg ribancok. :) Szóval maradnék a parasztnál. ;D
2012. szept. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
igaz-igaz, a város nem látott még akkora ribancot mint én :))
2012. szept. 28. 17:53
 38/48 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek a kis mellű lányok, nagyon aranyosak és nem hazudok. Volt már kis mellű barátnőm és imádtam. Ha feneked gyönyörű mellé akkor meg abszolúte jó választás vagy és csak irigyelni tudom a leendő barátodat.

22/F

2012. okt. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet akkor megerősítem, hogy tévedsz és igen is szép a kis mell.
2012. okt. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
69%

Váó! Képzeld az én lábaim, fenekem meg sokkal jobb mint a tiéd, és a melleim is jóval nagyobbak. Mégsem írok ide olyan erőltetetten hülye kérdést a gyk-ra, amire jönnek nyálelválasztani a fiúk, és gyűjtök be ajnározó bókokat. Szánalmas vagy, ahogy itt kelleted magad.

Ahogy azok is, akik egy képért vagy annak hiú reményéért, hogy megismerhetnek itt valakit, azt mondják, hogy persze így vagy tökéletes meg a kis mell tetszik. Aztán az utcán meg úgy jár a fejük a dekoltázsok után mint a propeller.


Jöhetnek a piros kezek, mert leírtam a véleményem és ez a vélemény nem tetszik nektek. :)

2012. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!