Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Kis mellem van (75A),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kis mellem van (75A), de szerintem és mások szerint is eszméletlen jó lábaim + fenekem hozzá. Ez így kiegyenlíti egymást?

Figyelt kérdés
meg szép vékony a derekam, szóval nincs fiús alakom. de mostanában 9gagen pl kommentekben is csak azt olvasom, hogy a kis mell szar, aki nem ezt mondja, hazudik.
2012. aug. 5. 21:16
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
persze hogy ki, szivi... puszilom a cickóidat :*
2012. okt. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

ma 15:11

lehet, hogy te ilyen tökéletes külsővel rendelkezel, de nekem meg van annyira rendben a lelkivilágom, hogy nem írok egy kész fogalmazást egy olyan embernek aki hozzám egy rossz szót nem szólt :) legyen szép napod.

2012. okt. 22. 17:22
 43/48 Fülünyúl ***** válasza:

Nem úgy tűnsz a kérdésed meg az itteni reakcióid alapján, mint akinek rendben van a lelki világa. Mindenesetre hogy a lényegét nem értetted meg amit a #40-es írt, az tutibiztos.

Ja meg neked 5 sor az már fogalmazás? Csak belekötsz mindenkibe, aki neked nem tetsző választ ír.

2012. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
mi alapján nem tűnök olyannak? akkor mondd meg kérlek mi a lényege. és mi az hogy belekötök? teljes mértékben udvarias választ írtam, legszívesebben azt írtam volna le, hogy nincs jobb dolgod neked sem mint másba belekötni, mindenkiben a hibát keresni, ha téged ez tesz boldoggá, csináljad, és nemtudom ki a szánalmas. ehhez képest teljesen kedvesen válaszoltam, és ja, persze, bocsánat hogy nem nyalom ki még seggét.
2012. okt. 22. 23:51
 45/48 A kérdező kommentje:
Mellesleg meg egész általános iskolában plusz középiskolában bántottak a fiúk, hogy milyen ronda vagyok, de nekiálltam változni, nincsenek pattanásaim, nincs szemüvegem, szép ruhákat hordok, az alakomból kihoztam a maximumot, jobb a hajam, kicsit sminkelem magam, és ezáltal igenis jólesik ha azt hallom valakitől, hogy szép vagyok. és az is jólesik, ha csak neten írják, jó olvasni. miért zavar ez titeket? miért bántalak ezzel benneteket? az én "gyökérségem" kimerül abban, hogy szeretem ha mások kedveseket írnak nekem (nyilván, más nem szereti csak én), a tietek viszont az, hogy olyanokat bántotok akik hozzátok egy szót nem szóltak, és nem érdemlik meg. ezzel a kérdéssel nem provokáltam senkit, csakis kizárólag saját magamról kérdeztem, és ráadásul nem is azt, hogy terhes lehetek e attól, hogy valaki hozzámért. továbbra is fenntartom, hogy attól még, hogy hülye kérdés, a ti válaszaitok sokkal szánalmasabbak.
2012. okt. 22. 23:59
 46/48 A kérdező kommentje:

Ja, és még egyszer mi az hogy én kötök bele egy olyan válaszba ami nem tetszik? nem tudom ki kezdett el belém kötni. ha azt írta volna le hogy már ne is haragudjak, de ez a kérdés egyértelműen csak arra megy rá, hogy bókokat vadásszak, akkor azt válaszoltam volna, hogy márpedig nem így van, sajnálom hogy így jött le.

de a válaszadó csak 3 helyen kötött belém:

-jobban néz ki mint én

-erőltetett hülye kérdés

-szánalmas vagyok, kelletem magam

valamint még a többi válaszadónak teljesen indokolatlanul. persze, tisztában vagyok vele, hogy majdnem mindenkinek a nagy mell tetszik jobban, még ha nem is írja le, de attól még valaki számára egy kismellű nő is lehet tökéletes.

na most kiírtam magamból, jöhetnek azok a válaszok, hogy mégis én vagyok az elmebeteg, meg hogy én írom a fogalmazásokat, de akkor is kiállok a véleményem mellett, hogy én senkibe sem kötöttem bele indokolatlanul.

2012. okt. 23. 00:08
 47/48 anonim ***** válasza:
Nekem pont a kisebb mell tetszik. Sztem szép csinos lehetsz. :) Megnéznélek....
2014. aug. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Küldenél képet? Mondok Véleményt, ha láttam... Amúgy nekem pont ez az ideálom. :)
2014. aug. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!