Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most sem kellek senkinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most sem kellek senkinek, később kelleni fogok a nőknek szamárnak?

Figyelt kérdés

Most nem kellek senkinek párkapcsolatra. Pedig állítólag helyes vagyok, de belül túlságosan jófiú. Tipikusan olyan pasi, akit csak akkor találnak meg a nők, ha már átéltek egy rossz párkapcsolatot, esetleg gyerek is született belőle, engem meg alkalmas talajnak látnak arra, hogy felneveljem a gyereket, és érzelmi/anyagi biztonságban tartsam az anyukát a gyerekkel együtt.


Vagy van esélyem, hogy találni fogok olyan nőt, aki pont ilyen pasira vágyik, és nem azért választ engem, hogy segítsek neki gyereket nevelni?


2012. aug. 8. 18:30
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
#9: különben valamilyen szinten sajnálom, hogy így alakult, mert biztos vannak rendes kismamák. de ebben rendíthetetlen vagyok.
2012. aug. 8. 19:01
 12/20 anonim ***** válasza:

hadd kérdezzek még: honnan tudod, hogy szimpatikus és megéri elhívni? megérzés?

vagy előtte semleges beszélgetés alapján "beméred"?

2012. aug. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

ezt nehéz eldönteni.

igazából mind a kettő előfordul. volt már olyan, hogy első ránézésre nem tetszett a lány, de elkezdtünk beszélgetni, és hihetetlenül megtetszett. (ne kérdezd hogyan...) sokáig szerelmes voltam Belé!


de az esetek többségében valóban fontos az első benyomás, és hogy vonzódok-e hozzá. hiszen csakis a külső és belső vonzalomból lehet párkapcsolat.

2012. aug. 8. 19:15
 14/20 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, hogy huszonévesen, miért a kismamákon jár a fejed?

Tudod mennyi rendes lány keres ilyen srácot,mint te vagy!

Tudod, hogy a "rossz fiuk",akik eljátszák magukat kezdenek kimenni a divatból, azok a lányok,akik ilyeneket keresnek, biztosan imádják, hogy verik õket, ja és mellesleg õk is olyan fajták.


Kitartás és tessék keresgetni, olyan helyeken,ahol igazán rájuk találsz.

Maradj is ilyen,amilyen vagy, nem kell a divatot követni!

2012. aug. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem is tudnék megváltozni... remélem egyszer majd én is elnyerem a jutalmam!
2012. aug. 8. 19:55
 16/20 anonim ***** válasza:
64%

Vedd figyelembe azt is, hogy az egyedülálló kisgyerekes házisárkányok teljesen másképp működnek, mint azok a nők, akik nem ugrottak felelőtlenül a családalapításba!

Tehát egy normális szerény nő, akinek még nincs gyereke, azt sokkal nehezebb megközelíteni. Míg egy kiélt nő úgy van vele, hogy már tök mindegy ki, csak legyen valaki mellette, legyen pótapja a gyereknek, még akkor is, ha a szerelem hiányzik. Így ez utóbbi azon kívül, hogy kevésbé válogat, még önként fel is kínálja magát, magabiztosan kezdeményez nőként, stb.

Regisztrálj egy társkeresőn, és meglátod: Kisgyerekes anyukák kezdeményeznek, holott valahol a férfinak lenne illő az első levelet írni... Gyerek nélküli nő nem nagyon fog írni, csak ha nagyon nem kelendő....

Úgyhogy csak kutakodj!!!! Ne add fel!

2012. aug. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló még valahol a középkorban él :) Semmi rossz nincs abban, ha egy nő kezdeményez társkeresőn, nekem volt már hosszú boldog kapcsolatom ilyenből. Ha előnyös fényképet teszel fel és normális bemutatkozást írsz magadról, akkor neked is írni fognak, kérdező.
2012. aug. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ocsem, en pont ez vagyok, csak lany :P

Viszont van egy batyam, aki ugyanilyen, mint te, jelenleg egy elvalt novel jar, nala meg annyi a hiba, hogy ot nem zavarja- nem latja??-, hogy ugymond kihasznaljak. Mi tobbszor is figyelmeztettuk, de nem sokat aad a vevlemenyunkre. Nekem meg azert nincs mar evek ota kapcsolatom, mert inkabb nem kell senki, mint hogy valakinek a labtorloje legyek, vagy olyanal kossem ossze az eletem, akivel ugysem passzolnank.

Mivelhogy magamban sem vagyok biztos, hogy talalok- e valaha valakit, aki onmagamert szeret, igy a te kerdesedre sem tudok valaszolni, csak godoltam lelirom, mert kapcsolodik a temahoz :)

24/n

2012. aug. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

*ad

**olyannal

2012. aug. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A nőknek Jaguár kell a garázsba, róka a nyakukba, Bika az ágyukba. És egy marha, aki mindezt fizeti. Szamárra egy nő se vágyik!
2013. aug. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!