Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nem zavar titeket, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nem zavar titeket, hogy ilyenkor saját magatokról mondtok rosszat?

Figyelt kérdés
Sok fiú azon sír folyton, hogy milyen igazságtalanság, hogy a nők akkor szexelhetnek amikor csak akarnak. Elég "széttenni" a lábuk és máris van valaki. Bezzeg szegény fiúk mennyit szenvednek. Ilyenkor miért nem jut eszébe senkinek, hogy ezzel gyakorlatilag azt mondjátok: egy fiúnak mindegy csak lyuk legyen. Mert hát miért tud egy nő mindig szexelni (most tegyük fel, hogy ez így is van)? Mert mindig van kivel. Ha a férfiak is válogatnának, akkor a nőknek is nehezebb dolga lenne. A fiúk viszont ezt pozitívan állítják be, hogy ők szegény hősök akik mit el nem tűrnek, a nőknek meg milyen jó.
2012. aug. 10. 23:31
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Én egy szóval sem mondtam, hogy jobbak. :D A lányoknak is van ezer tulajdonsága ami idegesít, csak most nem az a téma...
2012. aug. 10. 23:58
 12/23 A kérdező kommentje:
Mindenki a saját életét irányítja... Persze könnyebb másra fogni... Persze nem bűn ha a fiúk ezt akarják, de akkor a lányoknak is joguk van ugyanúgy szexelgetni (mert ha a lány teszi akkor mindjárt jönnek a zárral meg a kulccsal) és ahhoz is joguk van, hogy ne tegyék bárkivel... Olyan nincs hogy csak az egyik oldalt fogadjuk el.
2012. aug. 11. 00:04
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos kevesen látják úgy a dolgokat amilyenek valójában ez a probléma, egy csaj nem attól lesz k*rva hogy élvezetből szexel sokmindenkivel.Nagyon éretlen a társadalom sajnos, hisznek a tv-nek és az újságoknak.

A lényeg hogy egyáltalán nem baj ha egy csaj szeret szexelni és sok mindenkivel teszi, csak sok a buta ember.

2012. aug. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
11%

Kedves kérdező!

Véleményem szerint te egy idióta vagy.

Valamint hogy megelőzzem a "már miért lennék idióta?" reflexkérdésedet, választhatsz a "mert csak" és a "miért ne lennél az?" válaszok közül.

2012. aug. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
De akkor mi a baj? A fiúk úgy csinálnak mintha egy nőnek kötelessége lenne Velük szexelni, és ha nem teszi akkor az személyes sértés, akkor is ha a világ másik végén lakik a nő és minden más ilyen neműre kiterjed a utálat.
2012. aug. 11. 00:13
 16/23 A kérdező kommentje:
00:12 milyen kár, hogy nem érdekel mit gondolsz rólam. :D De sebaj, jó ez így, legalább illek a te szuperintelligens, hasznos válaszodhoz :D
2012. aug. 11. 00:16
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Sokkal inkább az a kár hogy én nem gondolok rólad semmit, amit írtam azt nevezheted akár "tény"-nek is. Mellesleg ha valami kifogásod van a véleményemmel vagy velem kapcsolatban akkor akkor azt jelezd, mert engem érdekel hogy mit gondolnak rólam az emberek.
2012. aug. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Oh, igazad van... Elnézést kérek, javítok. :)) Nem érdekel, hogy mit tudsz rólam, mert nem tudsz rólam semmit. Nem ismerjük egymást. Én pedig azt gondolom rólad, hogy ideírtál egy valamit aminek semmi köze a kérdéshez, de még más hasznos dolgot sem mond el és ez nevetséges. Persze megteheted, csak senkit nem érdekel szerintem, hogy ki mekkora idióta.
2012. aug. 11. 00:36
 19/23 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem hogy miért tekintik a lányok kihasználásnak ha valaki csak megk*rja őket és több nem kell neki, hol ott ugyanakkora kihasználás az hogy a csaj egy tulajdont akar magának aki szereti és ezért kevés szexet hajlandó adni cserébe.

Tény hogy van olyan hogy mintkét fél szereti egymást, de sokan az utobbi csapdájába esnek, összejönnek egy csajjal aki nem is tetszik nekik csak hogy belérakhassák.

2012. aug. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk mert néhány fiú véletlenül elfelejti megemlíteni a tényt, hogy többet nem akar? Fogalmam sincs, nem vagyok otthon etéren. Azért az ne mondjuk már, hogy jaj szegény fiút belekényszerítették egy párkapcsolatba, életveszélyes helyzet volt, nem tehetett mást--> különben nem kaphatott volna szexet...
2012. aug. 11. 00:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!