Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes pasik miért mondják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes pasik miért mondják, hogy szeretik a kis mellet, mikor ez hazugság?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 09:22
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
71%

Egyáltalán nem hazugság!

Én jobban szeretem a pici melleket. Tévedés ne essék, a naggyal sincs az ég világon semmi bajom csak a pici egy fokkal jobban izgat.



22F

2012. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
71%

Én erre mindig azt mondom, hogy (bizonyos határokig) dekoratív a nagy mell, de a férfi úgysem tud vele mit kezdeni!


Én is jobban szeretem a kis mlleket!

2012. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
69%
Nem hazugság. Szeretik, ha pici, feszes, formás, kerek. Mert ez jobb, mint két lógó tőgy.
2012. aug. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
52%
Nem hazugság, nekem jobban tetszik egy formás, kicsi cici, mint egy nagy, lògò mell. Volt már kis mellű, nagy mellű és átlagos mellű barátnőm is, mindegyik oké volt. A jelenlegi barátnőmnek hatalmas, ellenben igen formás melle van, de párkapcsolatnál nem ez elsődleges.
2012. aug. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
69%
Jaj, de fel van háborodva egy halom hím, bezzeg, ha egy pasi ír ki olyat, hogy miért hazudják a nők azt, hogy X, meg Y férfi típus tetszik nekik, miközben nem, akkor meg jönnek az általánosítóbbnál általánosítóbb válaszok...
2012. aug. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
79%
Elmondom neked mi bajod. Önbizalomhiányos vagy de csúnyább a pasiknál akik a farokméretükön vannak leakadva.
2012. aug. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 Diavolino44 ***** válasza:
72%
Ezen a forumon szinte csak olyan pasik vannak akinek a kis cici jon be ismerkedj itt.
2012. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

Hát nem, nekem a nagy jön be.

De ettől még lehet, hogy van olyan akinek a kicsi.

2012. aug. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, hogy akiknek a kicsi jön be azok miért azzal az érvvel jönnek, hogy jobb mint egy nagy, lógós? Mert a nagy az nem lehet szép, kerek és feszes? :DD
2012. aug. 25. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
jó kérdés.ezt én se értem.
2012. aug. 25. 08:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!