Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes pasik miért mondják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes pasik miért mondják, hogy szeretik a kis mellet, mikor ez hazugság?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 09:22
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
jó, akkor azt megkérdezhetem hogy mi benne a jó? jó simogatni a semmit? olyan mintha a csaj hátád simogatnátok nem?
2012. aug. 25. 08:39
 22/39 anonim ***** válasza:

ha nem hiszed el akkor minek kérdezed már 2.-szor is? nem fogom bizonygatni neked, hogy miért szeretem jobban, ha nem akrod elhinni, akkor halj meg egyeül abban a tudatban, hogy senkinek sem tetszettél. de már mondtuk a másik kérdésben, hogy a kisugárzásod és a dologhoz való hozáálásod miat nem kelesz senkinek.

a nagy mell is lehet szép és feszes, de a gravitáció is dolgozik és ha nem műmel akkor az hamarabb fog lógni. és azt ne is mondjam, hogy a műmell sokkal rosszabb, mint a kicsi. akkor inkább veszek guminőt.

De akkor tölts már fel egy képet a melledről, had lássuk, hogy mi az amivel nem vagy megelégedve.

2012. aug. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

kiváncsi vagyok rá miért jobb? nem tudod megindokolni?

képet meg nem töltök fel.

2012. aug. 25. 09:06
 24/39 anonim ***** válasza:

Mert 5 évvel a megismerkedésünk után nem fog úgy lógni rólad mint a folyások a cseppkőbarlangban.

Mert sokkal esztétikusabban néz ki. Tényleg nem értem, hogyan mondhatod azt, hogy te tudod mi szép mindenkinek. Van akinek a zöld szem a zsánere, van akinek a barna.

Van akinek az izmos test, van akinek a nyüzüge.


Ja és a legfontosabb, azért mert ahhoz a nőhöz nőtt hozzá, akit szeretünk.

2012. aug. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
minek indokoljam? egyszerűen jobb és kész. nem tudom megindokolni, hogy miért tetszik jobban a kisebb. az viszont biztos, hogy a nagyobb az hamarabb fog lógni, de ezt írtam a korábbi válaszomban is. de ha te jobban tudod, hogy a fiúknak mi etszik akkor miért nem vagy olyan? egyébként is azt mondtad, hogy párkapcsolat nélkül akarod leélni az életedet. akkor meg minek is érdekel egyáltalán?
2012. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
jól van.köszönöm.
2012. aug. 25. 13:48
 27/39 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet, hogy a belefulladós-nagy-melleknél kisebb, az hát ugye már kicsi, és komfortosabb, mert nem fulladnak bele. :D
2012. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Nem hazugság ! Egyszerűen csalódtam a nagycsöcsű nőkben, és a nagy tőgyeikben.
2012. aug. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
ja, és azért jobb, mert nem lóg idétlenül, normál esetben feszes, és jó simogatni a picike kis mellbimbót a tenyeremmel. És amit észrevettem, a nagymellű nőknek általában ronda a segge, és a puncijuk is általában...
2012. aug. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 Hanariko ***** válasza:
azért azt elárullnám hogy van különbség a kiss mell meg a "semmi" között.
2012. aug. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!