Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes pasik miért mondják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes pasik miért mondják, hogy szeretik a kis mellet, mikor ez hazugság?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 09:22
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Azok már tőgyek..

Akkor szopogatom a tehént,abból legalább rendes tej jön.

2012. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint ahogy sokan piszkàljàk a kövér nöket, mégis öket vàlasztjàk:)))
2012. szept. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt hogy érted?
2012. szept. 22. 17:54
 34/39 anonim ***** válasza:
Nyugi, B -ből is simán lehet D+ egy terhesség alatt.
2012. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Közel hozzá a szív :)

Viccet félretéve: a melleid csak egy kis szeletei a teljes lényednek, az ember esztétikailag szerintem akkor magaslik ki jobban, ha a testrészek arányai összhangban vannak egymással. Én nem hiszem hogy meg lehet határozni hogy milyen paraméterekkel kell rendelkeznie az illetőnek hogy igazán szépnek lehessen mondható. Egy vékony alacsony lánynak pl nem hiszem hogy jól mutatna egy lufi méret ami egy magas testesebbnek igen, másrészt azért is felesleges háborút indítani a harmatos mellecskék és a nagy zsírpárnák között, mert ahhoz hogy egyáltalán két hasonló cicit láthass egy jó tucat lányt kell kivetkőztetned magukból, tekintve hogy minden test egyedi, nem is fogsz 100% egyformát találni.

Na röviden: A-tól Z-ig Annától Zsófiig csak a szeretett lánynak a saját maga által nevelgetett testrészeit fogod abban a szent pillanatban látni. Ha Annácska amaza tetszett, attól még szeretheted Zsófikáét is, és így tovább stb...


Na ennyit mára Raziel bölcsességeiből, remélem megérte perceket áldoznom az irományra.

2012. szept. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy Annácska amaza és Zdófika emeze ne nagyon találkozzon, mert akkor könnyen találkozhatsz Annácska és Zsófika kezecskéjével az arcocskádon 1 pillanatra.
2012. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Te szerintem félreértettél valamit utolsó :)
2012. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Nem hazugság! Szeretem a kicsit! Simogatni, puszilgatni, szopogatni. Tovább szép és kivánatos marad mint a nagyobb. De a nagyobbat is megnézem, megpuszilgatom, stb.

De nem zavar a kicsi!!!!!

2012. dec. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
de szeretik, szerencsére nem az én pasim
2013. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!