Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csabitsak el egy 50-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csabitsak el egy 50-es eveiben levo ferfit? 30 eves no vagyok. Ha lehet hasonlo koru ferfiak valaszat varom?

Figyelt kérdés
Uj helyre koltoztem 1 eve es a szomszed Ur egyedulallo, intelligens, kedves, stb...Tetszik nekem szexinek talalom. Szoktunk beszelgetni par percet ha osszefutunk a kocsi behajtonal, de csak atlagos jo napot, hogy vagy, milyen volt a napod. Mondta vannak neki kapcsolatai de en meg sosem lattam itt not pedig egy eve lakunk egymas mellett. Joval fiatalabb vagyok nala, helyes jo alaku no vagyok onbizalmam is van magammal kapcsolatban, de nem tudom hogyan kozelitsem meg Ot. Sosem voltam meg idosebb ferfival nem tudom mit szeretnek? Estenkent mindig itthon van, nem jon hozza senki. Altalaban tv-zik. Tegnap este at akartam hozza menni hogy athivjam ot egy pohar borra de felek elutasit es utana ciki lesz vele osszefutni, szegyellnem magam az elutasitas miatt.Mit csinaljak?
2012. aug. 26. 22:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Akkor megint átfogalmazom? hogy megértsd! (kezdek kételkedni, hogy tényleg 30 éves vagy..)

A fizikális vonzódáson túl, el tudnál vele komolyabbat is képzelni, vagy csak szórakozni akarsz?

én azt gondolom, hogy egy ilyen 50es pasi nem nagyon fog már kalandozgatni (abból, hogy nem nagyon látsz nála nőket)

Tehát ha csak kalandra vágysz hagyd inkább, milyen sz.r lenne már, miután kiadod az útján még reggelente köszöngetni és mindennap látni, nem?

2012. aug. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Na szóval ez is egy kamukérdés volt...:)
2012. aug. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!