Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jók vagy gázok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jók vagy gázok a magyar pasik?

Figyelt kérdés
Már mindenhol ezt hallani és sajna én is ezt látom, kevés kivétellel rondák és bunkók vagy puhányak és lúzerek, vagy mind egyszerre. Több barátnőm már külföldi pasival van együtt. Tényleg ennyire nem találni jó pasit itthon? Azt is hallom külföldi csajok sajnálnak minket magyar nőket. És ne kezdjetek el kötözködni, akinek nem inge nem veszi magára.

2012. szept. 2. 18:25
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
87%

nagyon sok helyes magyar pasi van :)) :p persze azt nem tagadja senki hogy vannak nagyon rondák is de ez a lányoknál is előfordul..:)

L

2012. szept. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
0%

Én normális,jó kinézetű pasinak tartom magam.

Külső:188 cm,kék szem,izmos test,barna haj,átlagos arc,laza,egyszerű,de igényes öltözködés.Intim méret :18 cm

Belső' udvarias,kedves,kicsit zárkózott,de magabiztos,humoros

Egyéb:csellózom,harcművészetre járok,táncolom


Akkor én most milyennek számítok?17/F

2012. szept. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:

11-es válaszoló vagyok


mondjuk nekem mindegy mert angol egyetemre akarok járni

:)

2012. szept. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 Mókusgyilkos ***** válasza:
78%
akkor korrigálnék: Angliával kapcsolatba azt mondják h a nőik a rondák :) kalapot kell rá adni ha hintó mellett áll nehogy befogják. :)
2012. szept. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 A kérdező kommentje:
Örülök hogy valakinek lejött, hogy én nem azt írtam hogy az ÖSSZES magyar pasira vonatkozik, lehetnek kivételek sajnos kevesek és biztos foglaltak. Arra lettem volna kíváncsi, átlagban milyenek, a legtöbb.
2012. szept. 2. 18:38
 16/62 anonim ***** válasza:

Nekem nincs bajom a magyar barátommal. :D

Szerintem jópasi.

2012. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
100%

#15

most bizonyítottad be, hogy te is milyen debil vagy.

most komolyan, kit érdekelsz? :D nem rád vonatkozott a kérdés.

2012. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
100%
angliában a nők és a pasik is csúnyák :D szegénykéim (tisztelet a kivételnek persze... :))
2012. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
31%
Eszedbe jutott már hogy talán te se vagy tökéletes? És az olyan pasik akiket keresel inkább elkerülnek? Talán meglep de nem körülötted forog a világ...és ha nem tetszik akkor nem muszáj neked itt élned.
2012. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 Mókusgyilkos ***** válasza:
21%

tudjuk kérdező. mi is magyarok vagyunk beszélni nyelv.

nem tudom én ezt nem vettem észre.

inkább neked van meglehetősen 1 oldalra kihegyezve az ízlésed. persze ez nem baj csak hát ez az elégedetlenség lesz a vége.

2012. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!