Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jók vagy gázok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jók vagy gázok a magyar pasik?

Figyelt kérdés
Már mindenhol ezt hallani és sajna én is ezt látom, kevés kivétellel rondák és bunkók vagy puhányak és lúzerek, vagy mind egyszerre. Több barátnőm már külföldi pasival van együtt. Tényleg ennyire nem találni jó pasit itthon? Azt is hallom külföldi csajok sajnálnak minket magyar nőket. És ne kezdjetek el kötözködni, akinek nem inge nem veszi magára.

2012. szept. 2. 18:25
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 A kérdező kommentje:
Kevés kivétellel találkoztam jól kinéző tökössel, de ez nagyon-nagyon ritka. Nem ártana legtöbbjüknek egy kis "ráncbaszedés", ha nem is néz ki jól legalább kompenzálná azzal hogy magabiztos és jó valamiben.
2012. dec. 7. 23:17
 42/62 anonim ***** válasza:
68%

nekem nem tetszenek a magyar pasik. nem az öltözködésük miatt, mert pl. nem tellik drága dolgokra vagy nem ízléses, mert szerintem egy igazi jó pasi akiről sugárzik a Férfiasság az ócska, ízléstelen cuccokban is érezhetően Férfi és úgy is nedvesedik tőle az ember.

hanem a viselkedésük az ami taszít.

hogy a legcsúnyább, legbutább, legbunkóbb is azt várja hogy a lány kezdeményezzen, vagy ha mégis odamegy valakihez és az nem fekszik le 2., 3. randin akkor rögtön továbbáll, van mellette vagy 10 tartalék lány akinek udvarol.

szóval az az érzése az embernek hogy a magyar pasiknak mindegy kivel csak lyuk legyen.

kiemelném hogy AKIKKEL ÉN TALÁLKOZTAM. tehát a többi még lehet másmilyen, NEM ÁLTALÁNOSÍTOK (mert soknak nehéz a felfogása is és rögtön ezzel támadnak ha nem tetszik egy vélemény, ezt meg itt az oldalon tapasztaltam).

viszont, a magyar lányokról nem csupa pozitív a vélemény külföldön.

mivel itt úgy viszonyulnak hozzánk a pasik hogy meghívnak egy este 10 csajt egy italra abban a reményben hogy az egyik lefekszik velük, ezért a magyar csajok ezt megszokják és mindig elfogadják aztán lelépnek.

de külföldön máshogy megy, pl. oroszországban a tisztességes lányok csak annak a pasinak az italát fogadják el akitől akarnak komolyabb dolgot is.

ott nem divat ez a "meghívatjuk magunkat csak mert szépek vagyunk és kiszúrhatunk a másikkal mert ez általános".

és mert a fiúk hozzáállása miatt könnyen adják magukat a lányok.

a külföldi ismerőseim meglepődtek milyen hamar ugranak bele az ágyba a lányok. hogy 1-2 találkozás után már.

és rögtön kiszúrták hogy én nem vagyok teljesen magyar mert értem küzdeni kell mint a több szerb meg horvát csajért.

tényleg sajnálják a magyar lányokat a külföldiek hogy a pasik passzivitása miatt így ler.ibancosodtak hogy nekik kell rámászniuk a srácra ha akarnak tőle valamit.

meg külsőre arcra nem tetszenek a magyar pasik.

a legtöbbnek nagyon hosszú arca van, olyan egyenes egybeérő szemöldöke mint a legofiguráknak és nem szép ívelt, a szemük meg túl közel van egymáshoz, mélyen ülő és általában vágott picike.

meg az alkatuk hogy olyan magasak, nem tetszik a 175 centinél magasabb pasi... és hogy hozzá átlagban kórosan vékonyak.

a maradék aki pedig mindig a külsejével foglalkozik az annyira beképzelt hogy azt hiszi ő a világ közepe.

2012. dec. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 A kérdező kommentje:
Utolsó teljesen jól látod hogy így van. Itthon ha nem fekszik le egy lány egy fiúval rögtön akkor éreztetve van hogy az illető nő mennyire ócska és pótolható, hisz futó szalagon ott van még 10 csaj aki viszont ugrana rá..A pasi meg vicsorog a nő képébe gúnyosan aki nem akart elmenni vele mintha azt mondaná így jártál ha te nem jössz úgy is jön más hoppon maradsz.
2012. dec. 7. 23:26
 44/62 anonim ***** válasza:
100%
Utsó előtti, ami a belső tulajdonságokat illeti, tökéletesen igazad van. A külsővel nem értek egyet, amiket leírtaál külső tulajdonságokat, hát én még olyat nem nagyon láttam a környezetemben. Lehet,hogy vannak de erre az ország középső szeletében nem túl gyakori. Valóban egy megnyomorított, félrecsúszott nemzet, sok lélekben rommázúzott lélekkel. A társadalom alapjaiban van tönkrevágva. Mivel mindenki megkeseredett, meg azon van,hogy a másiknak keresztbe tegyen, így mindenki mindnekiben valahol ellenséget lát. Ilyen hozzáállással meg mitől volna ez az ország a sugárzó arcok birodalma?! Más országokban ott a hawaii, mindenkinek full király, ott nem szar a közeg. Ott könnyű janiskodni.
2012. dec. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
70%
42-es és a kérdező! Ti is nagyon el vagytok magatoktól szállva úgy látom,olyan követelményeket állítotok fel,amit tulajdonképpen lehetetlen teljesíteni.Ha ennyire tökéleteset akartok,akkor van egy rossz hírem,egyik ember sem tökéletes ahogyan ti sem. :) na most ha ti sem vagytok azok akkor ne is várjátok el ezt mástól sem. :) Jah és nem mindig a pasikat kell hibáztatni mindenért,hiszen a nők is hibások pontosan ugyanolyan mértékben.Pontosan ez a gond a mai lányok/nők nagy részével,hogy túlságosan nagyok az igényei és kb. tökéleteset akar maga mellé.Gondolkozzatok is néha,legyetek szívesek. :)
2012. dec. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 El Greco ***** válasza:
49%

Utolsó,igazad van!!

Én amúgy rendes vagyok,szerény és visszahúzódó,magas és okos is,a humorom is egész jó(mások szerint),de nagyon ronda,és enyhén túlsúlyos.

Szóval Kérdezõ szerintem magasra tetted a mércét.

14/f

2012. dec. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 El Greco ***** válasza:
41%

A nõk többször is túlbsokat várnak

El Greco voltam,az elõzõ.

2012. dec. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 A kérdező kommentje:
Azzal túl sokat várunk el tőletek, ha azt szeretnénk hogy csak mert meghívtok egy italra ne kelljen rögtön az ágyatokba ugranunk különben ejtve vagyunk?
2012. dec. 7. 23:55
 49/62 El Greco ***** válasza:
74%
Ezzel nem.Ebben teljes mértékben egyetértek Veled,Kérdezõ.
2012. dec. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
41%
Ezzel nem,de ezt egy sima átlagos srác is teljesíteni tudja.Ha nektek a szerintetek "helyes" meg vonzó pasik jönnek be,akkor pedig ne csodálkozzatok ha ilyen bánásmódban részesültök. :)
2012. dec. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!