Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jók vagy gázok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jók vagy gázok a magyar pasik?

Figyelt kérdés
Már mindenhol ezt hallani és sajna én is ezt látom, kevés kivétellel rondák és bunkók vagy puhányak és lúzerek, vagy mind egyszerre. Több barátnőm már külföldi pasival van együtt. Tényleg ennyire nem találni jó pasit itthon? Azt is hallom külföldi csajok sajnálnak minket magyar nőket. És ne kezdjetek el kötözködni, akinek nem inge nem veszi magára.

2012. szept. 2. 18:25
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
79%
magyar pasit mondott nem cigányt... a cigányok hazátlan emberek, nem magyarok
2012. szept. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
100%
Én tökéletesen meg vagyok elégedve magammal, és csak szuperlatívuszokban tudok beszélni magamról!
2012. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
44%

utolsó: te egy ilyen Alekosz féle féle lehetsz


16 vagyok és már a gondolataim azon járnak hogy melyik Angol egyetemre mennyek úgyhogy ez nekem nem lesz probléma mert nem itt fogok élni (hurráááááá)


nem szeretek itt élni, se a rendszer se az miatt hogy a magyarokat mindenki utálja


álom lesz innen elhúzni (persze ha minden öszejön)

2012. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
100%
Ha a magyarokat mindenki utálja, akkor téged ott fognak utálni és hogy mehet egyetemre olyan aki a menjek-et mennyek-nek irja?
2012. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
100%
akkor te angliában leszel csúnya magyar pasi :D
2012. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
0%

utolsó előtti:

magyarból általában szinte kitűnő 5-ös voltam

majd kaptunk egy szadista állatot akinél mindent tökéletesen kellett tudni és ott is a minimumom 4-es volt


szóval bármelyik szövegben amit írok/gépelek (mert tudok vakon írni, tudod ezt úgy hívják hogy vakírás amikor nem nézed a kezed) a hiba csak az egyszerűsítés és a gyorsaság miatt van


utolsó: csaj vagyok

2012. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
100%
Én határon túli magyar lány vagyok és nekem eddig az itteni magyar fiúk mind gázok voltak, nagyon kevés a kivétel. Lehet, hogy rossz helyen keresek, de nincs semmi dominancia, vagy férfias bennük. Viszont még mindig férfiasabbak, mint a magyarországiak. Persze kivétel az van. De az, hogy a magyarokat mindenhol utálják, nagyon nagy hülyeség. Akárhol mondtam azt, hogy magyar vagyok, szinte Istenként kezeltek. A németek és az osztrákok főleg. Most német barátom van és több tiszteletet, elismerést, melegséget kapok tőle, mint az összes magyartól eddig együttvéve. Ez siralmas, hogy a saját fajtánk nem tisztel minket, az idegen meg annál inkább. A magyar pasik hisztiznek, meg pénzéhes k.rvának állítanak be rögtön, amint megmerem kérdezni, hogy mivel foglalkozik, mit tanul, stb. 21/N.
2012. szept. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Én mostanában láttam meg találkoztam helyes pasival, az egyikük határozott is volt, viszont másrészről tiszteletlen és bunkó volt. :(( (Egy tutyimutyi alak is lehet beképzelt és bunkó csak annak a szája nagy).

Már én is ott tartok néha hogy jobb lenne külföldivel kezdeni mert talán még köztük is több intelligens tisztelettudó ember akadna mint itthoniak közt. Abban igazad van, hogy kevés kivétellel nem tisztelik a másikat, úgy kezelik az ember lányát mintha ócska könnyen kapható nő lenne. :((

Ez is jellemző hogy ha megkérdezi tőlük egy csaj mivel foglalkozik akkor a csajra máris rámondják hogy pénzéhes számító nő. Most őszinte leszek, ha az illető csóró, harminc x éves aki egy koszos albiban tengődik vagy a szüleinél a vacak minimálbérével és úgy akad ki, akkor az őt minősíti, a frusztrációját tölti ki a nőn hogy biztos anyagias.

Ne értsen félre senki, nem kell gazdagnak lennie az illető pasinak de csóró se legyen, olyan középosztálybeli.

Hisz valljuk be őszintén akinek nagyjából nincs rendben az anyagi helyzete azzal aligha lehet közös jövőt elképzelni, akár az illető hibája, akár nem. A pénz is fontos dolog elismerem de nem a legfontosabb (szerintem).

(És még egyszer tisztelet a kivételnek aki nem rendelkezik semelyik negatívummal).

Vannak amúgy jól kinéző, tökös pasik itthon csak nagyon kevesen. :(( Bárcsak sokkal több lenne belőlük. Nem is a külsejük lenne a legnagyobb gond hanem hogy nagy részük céltalan, tengődik, él bele a világba, a mának él és nem gondol a jövőre, nem tud kiállni saját magáért..

Azt vettem még észre ha akad magyarok közt is jó aki helyes meg tökös is akkor tuti ragadnak rá a nők, beképzelt és bunkó is.

2012. nov. 10. 01:50
 39/62 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként írom, jó középszer az egész hóbelebanc. férfiak is nők is. Vannak jók, de ez kevesebb, meg van sok söpredék. Női fronton sem előnyösebb a helyzet. Rengeteg az igénytelen, főleg a pénztelenség is rásegít, sok aki nem elég metroszexuális ahhoz ,hogy vonzó legyen, sokan meg megkeseredett férgekké válnak belül, és persze hgy ilyen hozzáállással nem fogják a nők se ggét körbeajnározni, körbenyalni, hanem inkább kidúrják őket ahol csak lehet, meg a saját embertásaikat is. Ezt hozta az élet, szeresd ezt, nem túl jó magyarnak lenni.
2012. dec. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakoznek az elottem szolohoz, nem igaz, hogy a magyarokat utaljak. Annyira negativok vagytok magatokkal kapcsolatban, lenezitek sajat magatokat!! Ezt el kell felejteni gyorsan, mert nem igaz.


Hogy a kerdesre is valaszoljak, szerintem a magyar pasik sokszor jol neznek ki. Mivel a magyar nep tobb kulonbozo nep kevereke, igy valtozatosak a magyar fiuk. Ettol fuggetlenul engem belsoleg ritkan fognak meg, nem olyan igazi "tokos gyerekek" legalabbis akikkel en talalkoztam.

2012. dec. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!