Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jók vagy gázok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jók vagy gázok a magyar pasik?

Figyelt kérdés
Már mindenhol ezt hallani és sajna én is ezt látom, kevés kivétellel rondák és bunkók vagy puhányak és lúzerek, vagy mind egyszerre. Több barátnőm már külföldi pasival van együtt. Tényleg ennyire nem találni jó pasit itthon? Azt is hallom külföldi csajok sajnálnak minket magyar nőket. És ne kezdjetek el kötözködni, akinek nem inge nem veszi magára.

2012. szept. 2. 18:25
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
63%
Mert azok megkaphatnak rajtatok kívül is még tucatnyi csajt,és ezzel tisztában is vannak. :)
2012. dec. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 El Greco ***** válasza:
77%

Annyit még hozzátennék,hogy:

A nõk a férfiaktól sokat várnak el a külsõ terén.

A belsõ terén viszont jogosak a felháborpdásaik.

2012. dec. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 A kérdező kommentje:

Nem kell irigykedni annyira a helyesebb pasikra. Általában magukat szeretik és beképzeltek, érzéketlenek (kevés kivétel itt is akad). De helyes pasik közt is van tutyimutyi.

Megértem azt is ha azt kifogásoljátok hogy a nőknek nagyok az elvárásai a férfiak külsejét illetően, de! Ha ha belsőtöket kifogásolják az szerintem jogos.

Külsőt tekintve lehet azon még javítani sporttal meg diétával ha a túlsúly a probléma, a nem annyira vonzó arcot lehet kompenzálni több más előnyös tulajdonsággal. Vannak pasik aki nem néznek ki olyan jól mégis szeretik őket a nők, mert van kisugárzásuk, egyéniségük, fellépésük.

Erre (is) kell törekedni. :)) Megfelelő helyen olyan lányokkal ismerkedni akik ezt díjazzák, műveltséggel, okossággal is lehet nyűgözni valakit. A nőket nemcsak a helyes arc, a határozott fellépés is vonzza meg a siker, és ha a férfinak van önbecsülése és jó valamiben.

Lehet ezzel is úgy tűnik nagy elvárásokat támasztottam, de rajonganak olykor a nők buta, bunkó helyes pasikért is, kinek milyen igényei vannak. Kinek a pap, kinek a paplan.

És azért a pasik se jobbak mindig. Csomószor láttam már olyat (akinek nem inge az maradjon meztelen felsőtesttel) hogy kifejezetten taszító, csúnya, nagy túlsúllyal rendelkező egyedek cicababát akartak maguknak és kritizáltak keményen náluknál jóval jobban kinéző szép, csinos nőket. Holott még ők beszélnek?

A legjobb, egyik ismerősöm társkeresőn csomó negyven feletti pasiba botlott itthon aki az anyjával élt de igénye lett volna egy csinos, fiatal egzisztenciával rendelkező nőre.

Kiknek is vannak nagy igényeik?

2012. dec. 8. 00:12
 54/62 anonim ***** válasza:
83%
Csak amiket leírtál ezek többnyire teljesen szubjektív dolgok,tehát minden lánynak más tetszik.Akkor mi lenne a helyes?:) vagy kérdezzem úgy,hogy melyik?és kinek a véleményére adjak,ha egyik sem áll szóba velem?:) Ha nem tudom mi a hiba,akkor nem is tudok rajta változtatni.Meg vannak azért olyan tulajdonságok is némely srácnál,amelyről igazából egyáltalán nem tehet,és sok esetben nem is tud rajta változtatni.Ezért mondom mindenkinek,hogy ne külső alapján ítélkezzen az emberek felett,mert fogalma sincsen hogy éppen az az ember miért így néz ki és miért van ilyen helyzetben. :)
2012. dec. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 A kérdező kommentje:

54: amúgy így van, minden nőnek más tetszik főleg külsőben. Ez elcsépeltnek hangzik, de az ember legyen önmaga, hátha úgy megtetszik valakinek. Viszont! Vannak olyan tulajdonságok amik általában legtöbb nőnek bejönnek és amiket felsoroltam, pl. határozottság, siker, jó humor, tehetség, stb.

Ellentmondásosnak tűnik, de szerintem lehet egyensúlyt teremteni önmagunk és a között hogy valamelyest megfeleljünk némely elvárásoknak.

Az meg miért lenne baj ha valaki szeretne vonzóbb (nem feltétlen csak a külsejével) és magabiztosabb lenni, de attól még ugyanúgy saját maga, akár lökött vagy csöndesebb, visszahúzódóbb? :) (Példák). Nem zárja ki egyik se a másikat.

2012. dec. 8. 00:35
 56/62 El Greco ***** válasza:
Kérdezõ,utolsó elõtti kommentedre igazat adok.
2012. dec. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
Nem szeretném most erre leírni akár a saját vagy ismerősöm történetét,mert túlságosan személyes dolgok is vannak benne,de azért vicces,hogy van humorom,van tehetségem a saját szakmámban amit sokan tudnak is rólam ismerősök,a határozottság,magabiztosság az pedig általában van,kivéve ha hulla fáradt vagyok és már csak bambulok ki a fejemből. :D De az élet dolgairól is lehet velem beszélgetni,ismereteim megvannak hozzá nyomon követem a dolgokat és stb. Ha érdekel a történet,privibe leírom szívesen. :)
2012. dec. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
83%

Pasiként mondom,hogy a magyarok egy idióta,céltudatlan,tengős lengős,bolond,irigy buta,senkiházi nép,sajnos ez a véleményem.

A magyar poasikról főleg,pasik én nem nevezném őket annak,semmi férfias nincsen a mai MAGYAR pasikban tisztelet annak a 10%-nak amibe én is igyekszem tartozni.


El vannak mint a befőtt,egy koszos panelban minimálbéres fizuval,de persze tenni nem hajlandó érte csak a sört emelget,el van elfogadja,de közben meg irigykedik ócsáról.

Nem csodálom,hogy gáznak nyilvánítják férfi társaimat,nem tudnak élni egy hangyányit sem,buták,iszonyat,nyelvtudás nuku.

Jah meg vagy dagadt disznók vagy olyan vékony,hogy szégyen a saját nemére nézve.


Az öltözködést nem is említem olyan ruhákat felvesznek amibe én edzeni járok le.

Meg kisstílüek nagyon,nem tudnak nőt kielégíteni,hanem egy két perc és elélveznek.


Azért külföldi embereket meg lehet nézni micsoda pazar életet élnek,dőzsölnek,isznak,partiznak,mosolygósak,tudnak élni,céltudatosak sokkal nagyobb arányban,meg is lehet nézni a kocsibeli különbségeket.


Mondom ezt úgy,hogy én is magyar pasi vagyok,de néha szégyellem a fajtámat.Én ebből török ki.

2013. szept. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
van benne valami amit eddig irtak
2014. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim válasza:
84%
Az a baj, hogy a magyar pasik többsége el van szállva magától, holott nincs mire nagyképűnek lenniük. Még a legrondább pasi is több csajnál próbálkozik egyszerre, nem tisztelik a nőket, nem adnak magukra (nem figyelnek az alakjukra, olyan ruhákat hordanak amit a szekrény reggel rájuk hányt), durván viselkednek a nőkkel és szerintem nagyon csúnyák is. Sokan iszonyat műveletlenek. Én a skandinávokhoz tudom hasonlítani őket, azok a férfiak az itteniek szöges ellentétei. Az egyetlen hátrány az, hogy a nagy feminizmusban elfelejtették mi az az illedelmesség a nőkkel szemben, itthon azért még a férfiak előre engednek a buszon. Viszont én sajnos itthon nem találok egy jó pasit sem magamnak, mert aki az már rég foglalt. Kint amíg 10/8 srácra mondtam azt, hogy jól néz ki, addig itthon kb 10/2 az arány. És mielőtt le lennék ugatva, nálam nem fontos a pénz, tehát nem az alapján ítélek meg senkit sem. Nincs könnyű dolgunk. Viszont a férfiaknak sem,mert hiába mondják, hogy a magyar nők milyen szépek, én sajnos nem sokat látok...
2014. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!