Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jók vagy gázok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jók vagy gázok a magyar pasik?

Figyelt kérdés
Már mindenhol ezt hallani és sajna én is ezt látom, kevés kivétellel rondák és bunkók vagy puhányak és lúzerek, vagy mind egyszerre. Több barátnőm már külföldi pasival van együtt. Tényleg ennyire nem találni jó pasit itthon? Azt is hallom külföldi csajok sajnálnak minket magyar nőket. És ne kezdjetek el kötözködni, akinek nem inge nem veszi magára.

2012. szept. 2. 18:25
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:
Anglia azon belül London külön dolog. Londonban annyiféle nép él hogy lassan ott több a külföldi mint brit, persze hogy ott több jó pasi van, mesélték ismerősök megszámolták itthon mennyit láttak egy óra alatt és ott mennyit, ott 5-ször annyit de azok tuti nem britek lehettek. Az angol nők és férfiak ''szépségét'' ne firtassuk. :O
2012. szept. 2. 18:43
 22/62 A kérdező kommentje:

De ''bírom'' hogy olyanok próbálnak okoskodni akik nem ismernek. Senki se tökéletes, gondolom azok sem akik ezzel jönnek.

Nem írtam hogy így gondolom hanem hallom sok mindenkitől, normális kérdést tettem fel normális választ várok.

2012. szept. 2. 18:45
 23/62 anonim ***** válasza:
62%
Nagy részük gáz, egyetértek. Ez tulajdonképpen úgynevezett kulturális különbség, és a csóróság, meg a keleteurópai lét miatt van. Viszont ha a magyar pasik rondák, bunkók, puhányak, és lúzerek, akkor a magyar nők számító, pénzéhes, kur.vásan öltözködő, társfüggő ribancok. A külföldi csajok am leszarják a magyar nőket, az pedig, hogy sok barátnőd külföldi pasit fogott magának, az elsősorban őket, másodsorban a pasit minősíti. Én már emigráltam onnan, Magyarországot elsősorban az olcsó piáról, és a könnyen kapható ribikről ismerik.
2012. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
jah, 26f voltam és bi vok
2012. szept. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
52%

8# a vándájreksönöd egy csapat bu.zi. :))


Szerintem helyesek, de a mostani divat elcsúnyítja őket.

2012. szept. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak jo magyar pasik. Az a jo, hogy kulonboznek egymastol. Mondjuk nekem kulfoldi a baratom, es a belso miatt nekem igy jobb. (de ez nem a magyar pasik ellen szol)
2012. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:

#23:Kicsit olyan mintha általánosítanál. Még egyszer leírom hogy nem azt írtam hogy az összes magyar pasi ilyen, hanem talán a legtöbb sajnos ilyen amilyennek leírtam. Ahogy a magyar nők se mind pénzéhes felszínes k.-s pláza cicák.

Már én is gondolkoztam ezen hogy elmegyek itthonról. Jókat írsz amúgy, lehet az itteni helyzet a kelet-európai hatásnak is köszönhető.

Némelyik kommentelő csak megerősíteni tudja ill. tudná azokat a negatívumokat amiket kérdeztem igazak-e..

2012. szept. 2. 20:09
 28/62 anonim ***** válasza:
Persze, van egy csomó gáz pasi. De én találtam egy gyöngyszemet (:
2012. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nekem nem tetszett amikor talalkoztam egy finn novel (kulfoldon elek, (nem Finno.) es mondta hogy parazott, amikor tudta h magyar lannyal azaz velem fog talalkozni. Kerdeztem miert, es kifakadt, hogy a magyar nok mekkora r.ban.ok, es hogy ugye en is tudom ezt? Es mondta hogy latja, hogy en teljesen mas vagyok, es megnyugodott amikor meglatott, megismert. Azert nekem ez nem tetszett, mert nem hiszem, hogy ennyi magyar novel talalkozott mar itt ahol elek(nincs itt sok magyar), es mind olyan volt.

Vannak tenyleg helyes pasik otthon, mert ez az igazsag. Viszont a belso megint mas kerdes. Nekem alabol az europai pasik tobbsege konyuverunek tunik (meg a nok is).Nincs mar erkolcsi tartas, es tisztelet egymas irant. Ezert orulok, hogy nekem egy teljesen mas kulturabol van baratom, aki lehet kisse regimodi, de sokkal boldogabb is vagyok vele.

2012. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
100%
Nagyja cigány, vagy cigánykodik... Kevés olyan van, aki nem öltözik rosszul, mellette nem síkhülye...
2012. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!