Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jók vagy gázok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jók vagy gázok a magyar pasik?

Figyelt kérdés
Már mindenhol ezt hallani és sajna én is ezt látom, kevés kivétellel rondák és bunkók vagy puhányak és lúzerek, vagy mind egyszerre. Több barátnőm már külföldi pasival van együtt. Tényleg ennyire nem találni jó pasit itthon? Azt is hallom külföldi csajok sajnálnak minket magyar nőket. És ne kezdjetek el kötözködni, akinek nem inge nem veszi magára.

2012. szept. 2. 18:25
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
60%
Tisztelt kerdezo mivel a nok es ferfiak hasonlo fenotipusokhoz tartoznak Hazankban igy ami igaz a ferfire az a holgyekre is fennall ! ;) A magyar nok kb 5-10%a csinos no! A tobbi kozepes vagy a csunya kategoriaba tartozik! A mai magyar nok zome(tisztelet a kivetelnek) sokkal jobb nonek hiszi magat mint amilyen a valosagban! Le kell faragni a bekepzeltsegbol es egybol kedvesebbek lesznek a ferfiak! A nok semmivel sem magasabbrendu nemuek mint a ferfiak megha a feminista idiotak ezt is hirdetik! Vissza a pofibol,es tobb onkritikat! :D
2015. máj. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim válasza:
Nem néztem még a felnőtt felhozatalt én most megyek gimibe de az eddigi osztályomban kellemes 20fiú volt abból kb15 jóképű meg lehet hogy nekem van mázlim de eddig akárhová mentem szakkör re táborba stb minimum 5 helyessel találkoztam
2019. júl. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!