Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg fiuk! Titeket megbant...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiuk! Titeket megbant ha valaki b. zinak hiv titeket?

Figyelt kérdés
En peldaul kedvelem a melegeket, ha nem elottem csinaljak es jol el lehet veluk dumalni, de van amikor (nem a jelenletuknel) hirtelen kicsuszik a szamon hogy bu.i. Semmi rossz szandek. De titeket ez tenyleg megbant? :/

2012. szept. 12. 23:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
soha nem tudhatod,, hogy a társaságban, ahol buz.zol, ki a meleg, és így akaratlanul is bárkit mwgbánthatsz.
2012. szept. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Bresalio Nagy ***** válasza:
100%

Nálam ez a hanglejtéstől és a szövegkörnyezettől függ. Tesóm pl. nem tartja találónak a "meleg" szót, ezért "b*zit" szokott mondani. Ha érzem, h nem akar vki bántani vele, akkor nem feltétlenül bánt meg. Ha meg homofóbok b*ziznak, h "hülye b*zi", azt szánalmasnak tartom, ezért nem is foglalkozok vele. Azokat nem veszem olyan szintre, h meg tudjanak bántani.


Viszont 1 vmi nagyon bánt. És idegesít, és felháborít... Ha, ráadásul a jelenlétemben, szitokszóként használják a "b*zit", mint a "sz*r", vagy a "szemét" szinonímáját. Pl. h "ez a h*lye b*zi számítógép nem működik", "ez a "b*zi tanár egyest adott" stb. Ez nagyon bánt, de sajnos a középsuliban ez nagyon gyakori volt. És azt is lesz*rták, h ott van egy meleg mellettük, akit lehet, h ez talán megbánt. Egyetemen most remélem, h jobb lesz, nem tom. xD

2012. szept. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Utso: sok siker! :) megertelek titeket. Hajra!!
2012. szept. 14. 21:58
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem érdekel, néha én is szoktam használni engem nem bánt meg. Most mit bántson végül is b.zi vok, tökmindegy hogy hívjuk b.zi meleg homokos ugyanarról van szó :D

16 F

2012. szept. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Igenis bánt, pedig már nem vagyok "tini". Főleg amikor a szüleim szájából hallom, mármint nem nekem mondják de ettől még rossz érzés. Sok függ a kontextustól igen, ellenben ez a szó a leggyakoribb "szitokszó". Ebben minden utálat, gyűlőlet és mindenféle negatív dolog beletömörül. Ha valakit utálsz egyből ezt mondod rá és a halálba kívánod.

Persze megszoktam (..nem rám,előttem mondják) hallom, pár másodpercre megzavar utána "folytatom, amit addig". Ez van, ezt élvezik az emberek.

2012. szept. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha megsértődik és szorong miatta, az azt jelenti, hogy passzívan elutasítja az állítást, tehát nincs igaza. Egyébként is, az illetőnek kell tudnia, hogy meleg, vagy nem. Ez másra nem tartozik.
2012. dec. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!