Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Mit gondoltok egy olyan lányról, aki soha nem jár el discóba, nem szeret inni, bulizni?

Figyelt kérdés
Valamiért egyik sem vonz, pedig 17 éves vagyok, és nem tudom mi a baj velem. A többieken látom, hogy teljesen hülyének néznek emiatt, de pl. inni sem szeretek, meg a hangos bulikat sem. A fiúknak erről mi a véleménye, tényleg akkora hátrány ez? Kort és nemet is írjatok légyszi, tényleg nagyon érdekelne.
2012. szept. 13. 14:38
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz.vannak ilyen emberek akiket ezek a dolgok egyáltalán nem érdeklik.vannak akik hamar átestek ezeken,mint pl én és engem meg már azért nem érdekel és visszagondolva röhögök magamon hogy anno mi volt a nagy életcélom...buli,pia,csajok,vandálkodás.ma meg már az ellentettje vagyok.de mondom vannak akiket alapból nem ezek érdeklik,hanem inkább szivesebben tölti együtt a családjával az időt,még ha csak szülőkről vagy tesóról is van szó.vagy egy barátjával,vagy szimplán jobban szeret mondjuk egyedül űzni valamilyen hobbit.szóval ne csüggedj e miatt,a miatt meg pláne ne hogy pár kis csitri(amilyen én is voltam srác változatban régen) ezen röhög!
2012. szept. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Szerintem neked nem a hangos zenével, a piával, meg a tánccal van bajod, hanem azzal, hogy akikkel elmennél nem alkalmasak. Nincsenek hozzá nrmális barátaid! Akik nem csak azért mennk, hogy húú mekkora partyba voltam stb. hanem, akik csak össze jönnek iszogatnak, táncikálnak. Jól érzik magukat.! Biztosan te is szereted jól érezni magad, csak nincs kivel..
2012. szept. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 Diavolino44 ***** válasza:

8asnak)

Igen valoban, nepszerubbek a bulis csajok mert egyszerubb oket meghuzni. Par honap szex, azt hello.

A nem bulizos csajok a baratno-tipusok akiket bemutatok a szuleimnek is.

2012. szept. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Szia, a lányok sokkal jobban tudnak mulatni alkohol alatt, mint a férfi és a zenét is jobban érzik, ezért mondják neked hogy nemtudod miből maradsz ki


Amúgy ha valamikor szükségem lesz egy lányra, akkor vszínű ilyen makulátlan csajt keresek majd :) kisebb az esélye hogy megcsal valakivel


Abszolút nem hátrány, én sem járok dizsibe inni is csak azután szoktam pár sört mikor nem megyek motorral sehova se, mondjuk fura mert nekem is szokták mondani faterék hogy mikor megyek el szórakozni mondom nem hiányzik, inkább motorozunk páran egy jót


Szóval ránk hallgass aki ilyen véleménnyel van mint pl én is ;D

20/F

2012. szept. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Ez nem jó vagy rossz, ahogyan te érzel. Te egyszerűen ilyen vagy, biztosan lesz valaki, aki így/ezért/ezzel együtt fog szeretni. Nem kell túlbonyolítani.
2012. szept. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Szia! Egyáltalán nem hátrány, és ahogy az előttem levő már írta, a normális srácok az ilyeneket keresik. Ebben a korban én sem voltam az a tipikus bulizós arc, persze néha ki kell ereszteni a gőzt, de ez már csak tőled függ. Az ivásról annyit, hogy ezzel sincs baj. Én annyit szoktam csak inni, ami jól esik és az is általában csak sör, tudom a határt. Egyébként a matt részeg lányok szerintem eléggé undorítóak. Sokszor kiábrándítóak tudnak lenni. Lényeg a lényeg, attól, hogy fiatal lány vagy és nem áll be a többi közé, nem jársz el diszkóba minden héten és nem vedelsz, mint állat, attól ugyanúgy lehetsz csinos, kedves, szerethető személyiség.

22/F

2012. szept. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

En is ilyen vagyok, csak kicsit idösebb kiadasban. Annyit mondhatok, hogy igy marha nehez baratot, pasit talalni. Hiaba mondja itt mindenki, hogy ez mekkora elöny, tapasztalataim mas mondanak. A lenyeg, hogy soha ne valtozz meg egy pasi kedveert se. Ha bulizni, inni akarsz, magadert tedd, ne azert, mert egy sracnak az olyan csajok jönnek be...

21L

2012. szept. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, régen koravénnek éreztem emiatt magam. Ma már rájöttem, egyszerűen nekem nincs igényem az útszéli okádásra, mint az osztálytársaimnak volt. Az egész hidegen hagyott/hagy. Természetesen én is szeretek lazítani, találkozni a barátnőmmel, kerti pari, mozi, fagyizás stb. Nincs ezzel gond, majd a kortársaid is kinövik idővel. Azt meg hülyeségnek tartom, hogy ki kell élni magát az embernek valamikor. Mégis miért kéne? Igaz ez arra is, hogy ki kell próbálni sok szexpartnert, mert ki kell élni magát a házasság előtt. Szerintem meg nem kell, ha valaki nem igényli ezt. Egy férfival voltam eddig, de másra még csak rá sem tudok nézni, amíg jól működik egy kapcsolat nincs igény másra.
2012. szept. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Azta, nem is gondoltam, hogy ennyien így vagytok ezzel. :D Akkor lehet, én nem vagyok jó helyen, még a rokonok is rá szoktak csodálkozni, hogy én nem járok el hétvégente bulikba. A két legjobb barátnőm is mindig megy, és mindig a fiúkról beszélnek, akiket ott ismertek meg, meg az egyéb élményekről.. Sokszor próbálnak elcsalni, de tudom, hogy nem érzeném jól magam, még az alkohol sem segít rajtam, nem szeretem azt sem, szóval néha már elég reménytelennnek látom magam..
2012. szept. 13. 14:57
 20/34 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy én is koravénnek érzem magam, mert ilyen nyugis típus vagyok. Amúgy a gőzt meg edzéseken szoktam kiengedni, egy teljesen más, humoros, sulitól mentes társaságban. Itthon szoktam zenét hallgatni, táncolni is szeretek, de nem úgy, hogy egedül riszálom magam a pasiknak. És sajnos nekem sem tűnik előnynek, mert hiába vagyok csinos, csendesebb vagyok, mint az átlag és valahogy nem vesznek észre.
2012. szept. 13. 14:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!