Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Mit gondoltok egy olyan lányról, aki soha nem jár el discóba, nem szeret inni, bulizni?

Figyelt kérdés
Valamiért egyik sem vonz, pedig 17 éves vagyok, és nem tudom mi a baj velem. A többieken látom, hogy teljesen hülyének néznek emiatt, de pl. inni sem szeretek, meg a hangos bulikat sem. A fiúknak erről mi a véleménye, tényleg akkora hátrány ez? Kort és nemet is írjatok légyszi, tényleg nagyon érdekelne.
2012. szept. 13. 14:38
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
60%

Te sem vagy normális és azok sem, akik minden hétvégén eljárnak. Keresd meg az arany középutat. Nem kell állandóan a D. ban lógni, de néha nem árt elmenni. Ismerkedni, szocializálódni. Amúgy jó, hogy nem vedelsz, de egy- egy korty, néha berúgás sem árt.

Fiatalon tapasztald meg milyen az IHB party és ne két gyerekkel a karodon 30 évesen akard megtudni, hogy mit hagytál ki.


27F

2012. szept. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

12.es válaszoló vagyok!

Na pont ezt mondom! Szereted te is JÓL érezni magad, de a jól érezni nme egyenlő, a tipikus" na most akkor menjünk hétvégén dizsibe, mert cak akkor leszek menő" szituációval. Ha nincs kedved menni a barátnőiddel, valószíbűleg nme is az igazi barátnőid. MAjd találsz idővel olyan barátokat, akikhez áttudsz cask úgy ugrani pl. kertipartyzni, ahogy itt már írta valaki. Bedobtok néhány sört, közben szól a zene.. néha nagyobb gőz kiengesé szülinap, vagy szilveszterkor, nagyobb piálások, ennyi.

2012. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
De őka legjobb barátaim, ha velük nem megy, akkor nem tudom, kivel lehetne. Pont az egyik "diszkós" barátnőm hívott meg, hogy megünnepeljük a szülinapját. Ez is ilyen iszogatós lenne, meg megkérdeztem, és az "utcán" tartanák. Elmenjek akkor?
2012. szept. 13. 15:07
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg a legjobb barátnőd és elmész velük,akkor látni fogja rajtad ha mégsem érzed jól magad.szépen megköszöni hogy elmentél aztán hazakisérnek vagy csak egy darabig és ők folytathatják tovább és úgymond te is letudtad a dolgot.aztán lehet hogy kicsit jól is éreznéd magad.nem kötelező inni vagy cigizni.dumálgattok egy padon,elröhögcséltek ha ők akarnak akkor isznak te pedig maradsz amig jól érzed magad.
2012. szept. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
35F vagyok, sztem ez egyáltalán nem baj! nyilván hozzád hasonló, picit talán visszafogott fiút fogsz majd találni. de az se biztos h ez visszafogottság, mert másképp is jól el tudja engedni magát az ember és tudja jól érezni magát, nem kell ahhoz feltétlen hangos zene, buli, disco, pia. sőt, ha ezek nélkül is jól tudod érezni magad, az nagy előny! ne engedd h az osztálytársaid, stb. befolyásoljanak! mondjuk a te korodban talán nehezebb így párt találni, de nem is kell elsietni. olyan 20 éves korod környékén találhatsz olyat inkább, akivel így jól kijössz. minél idősebb párt keresel, általában annál kevésbé a disco, pia, stb érdekli.
2012. szept. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

menj ,de tenyleg csak akkor ha van kedved!! nem tudom mennyire lehet legjobb baratno, ha nem erezned jol magad vele... ? vagy miert gondolkodsz, ha tudod, h jol fogod erezni magad??

amugy eletedben mennyi pia mennyiseg volt a legtobb , amit bevittel?

2012. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

" Ez is ilyen iszogatós lenne, meg megkérdeztem, és az "utcán" tartanák. Elmenjek akkor?"


Ha van kedved az utcán fetrengő részeg barmok között egyedül józannak lenni, akkor nyugodtan. Én már tapasztaltam, egy idő után unalmasak a részegek (én se iszom, bulizni meg utálok).


18/f

2012. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes! :)

20/f

2012. szept. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
100%

én is 17 éves vagyok és lány

én se járok sehova, nem iszok, nem cigizek..semmi ilyesmi.

szerintem undorító és szánalmas ha egy nő leissza magát..stbstb

2012. szept. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 Tojásrántotta ***** válasza:
Akkor valószínűsítem, hogy unalmas vagy, de ez nem baj simán találhatsz magad mellé egy unalmas srácot.
2012. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!