Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Mit gondoltok egy olyan lányról, aki soha nem jár el discóba, nem szeret inni, bulizni?

Figyelt kérdés
Valamiért egyik sem vonz, pedig 17 éves vagyok, és nem tudom mi a baj velem. A többieken látom, hogy teljesen hülyének néznek emiatt, de pl. inni sem szeretek, meg a hangos bulikat sem. A fiúknak erről mi a véleménye, tényleg akkora hátrány ez? Kort és nemet is írjatok légyszi, tényleg nagyon érdekelne.
2012. szept. 13. 14:38
1 2 3 4
 31/34 Tojásrántotta ***** válasza:
Jah majd elfelejtettem nem kell mindig bulizni, de néha-néha azért te is kiereszthetnéd a gőzt hidd el jó az.
2012. szept. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 Diavolino44 ***** válasza:

Nem értem minek sírnak a lányok. Egy közepesen csinos csaj beregisztrál egy online társkeresőre annyi levelet kap, hogy nem győz válogatni a sok pasi közül. Ha amúgy sem szokott kimozdulni ez a legegyszerűbb, legkényelmesebb.

S ne gyertek azzal, hogy ismerkedjen az ember templomba, könyvtárba, múzeumba mert baromira nem életszerű!

2012. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Ez biztos előny !!


Én is egy ilyen lányt szeretnék

2013. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon szeretnék egy ilyen lányt, de még a kitűnő tanulók között sem találok ilyet, mindegyik iszik, eljár bulikba, pár perces ismerkedés után idegen fiúk karjaiban találni meg, jobb esetben legfeljebb a csókolózásig eljutva...
2013. okt. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!