Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13-20 éves srácok mit gondolto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-20 éves srácok mit gondoltok erről? Szükségem van a tanácsotokra.

Figyelt kérdés

A suliban van egy srác ( nevezzük: x). Egy éve csak kerülgetjük egymást de a haverjai egyszer odajöttek hozzám, hogy tudom-e, hogy nagyon bejövök a barátjuknak. Miután ők ezt elmondták, X folyton bókol meg udvarol. Viszont nekem még sosem volt barátom és nem tudom hogy reagáljak... Elegem van abból, hogy ő mindent megtesz, hogy meghódítson én meg inkább emiatt próbálom kerülni. Amúgy a srác nagyon jól néz ki és tetszik is, pont ezért nem akarom,hogy azt higgye,hogy nem tetszik nekem...


A helyzetet az is nehezíti, hogy Németországban élek és X is német.


Kérlek adjatok valami tanácsot, hogy hogyan közeledhetnék hozzá? Egyáltalán hogyan szólítsam le? Már tényleg kezdek kiborulni hiszen sosem voltam még ilyen béna. Ez így meg tiszta önzőség a részemről.


13/l



2012. szept. 14. 16:40
1 2
 11/13 Tótalaki Ottó ***** válasza:

Hi Jürgen!

Würdest mit mir ins Bett gehen?


Komolyra fordítva: ha bókol, szólj vissza neki, ne csak állj, mint Bálám szamara. Ha tetszel neki, az akcentusod vagy az, hogy nem értesz 1-2 szót és visszakérdezel, nem ront el semmit. Sőt, kimutathatja a lovagias oldalát, hogy segít egy aranyos kislánynak németül tanulni.

2012. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nyugi van esélyed, nyugodtan beszélj vele :)

A német nők csúnyák, tehát nagy előnyöd van a suli többi lányához képest.

Ne félj, menni fog.

Amúgy nekem sem volt még barátnőm,, a saját hülyeségem miatt ami nem hülyeség csak a mai világban az...és most itt szívok vele.

15/F

2012. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
"Kommst du mit mir ficken?"
2012. okt. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!