Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csináltam egy email címet és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltam egy email címet és társkeresőn páromat tesztelem. Már ott tart, hogy találkozni akar a nemlétező csajjal. Lebukott, de hogyan vonjam felelősségre?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 20:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%

Pfff

Az a röhej, hogy ezt velem is megpróbálta egy lány megcsinálni. De neki volt ciki, mert nem jött be, viszont ennek ellenéri megtudtam, hogy csőbe akart húzni úgy, hogy én tisztességes voltam vele. Repült abban a percben...


Nektek csajok semmi de semmi nem elég jó ez a nagy baj. Az ilyen kis praktikák helyett inkább a pasiddal foglalkozz, legyél a legjobb NŐ a számára és soha nem fog lemondani rólad. Hülyék vagytok és ez ráadásul ragályos is, mert egymásnak mesélitek a tutti tippeket!

2012. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
szomorú, hogy ilyen a legtöbb kapcsolat manapság.. az én párom még csak nincs is fent semmilyen társkeresőn, miért is lenne, ha én vagyok neki?
2012. szept. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés olyan férfi van, aki csak lazán megírja hogy barátnője van, ahelyett, hogy ezt csinálná...

pár előzővel értek egyet, menj el te a randira, és beszélj vele erről.

2012. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha már eleve társkeresőzik, ott már valami régen rossz! Te honnan tudod, hogy használja az oldalt? Normális kapcsolatban nem csinálnak ilyet, ha egyszer párja van, miért társkeresőzik?

Én is arra tippelek, hogy küldj el egy barátnőt, akit nem ismer, majd állíts be a találka közepén és képeld fel! Flörtölni meg randizgatni más csajokkal?!

szerintem ha már valaki egy randira elmegy, az nem csak annyit akar! Különben miért menne?

2012. szept. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Bocs, de ezt en nem ertem.. Tarskeresozik, mikor ottvagy Te? Es honnan tudtad meg hogy fent van egy ilyen oldalon? Ez kicsit erdekes szamomra.. Na mindegy, szerintem menny el te a randira!
2012. szept. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán hagyd ott. A következővel meg legyél sokkal nőcisebb, ha szereted.
2012. szept. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
mindenki megtudja nézni az előzményeket.. gondolom ebből tudta meg.
2012. szept. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
14%
IDEFIGYELJ!!!!!!!!! HA TE CSAK ÍGY TESZTELGETED A BARÁTOD AKKOR REMÉLEM HOGY EL HAGY A BARÁTOD! EZ NEM FER! REMÉLEM SOHA TÖBBET NEM LÁT... SZEMÉT DOLOG VOLT AMIT CSINÁLTÁL. NEM IS ÉRDEMLED MEG!
2012. szept. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!