Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belém szeretett egy prosti és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett egy prosti és én is! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Belém szeretett egy prosti és én is ő beléje...nem tudom mit tegyek!Egymásban szerettünk nem tudom mit tehetnék,elég fura gondolat amikor bele gondolok hogy hogyna siemrkedtem meg vele és mit dolgozik.Azt mondta abba hagyná,de a tudat akkor is ott marad nem?
2012. szept. 23. 17:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%

Én sok prostit ismerek ugyanis dolgoztam egy éjszakai bárban ahol akadt belőlük bőven. Egy 100 prostit biztosan ismerek. Arra a következtetésre jutottam, hogy a prosti egy külön állatfaj! Olyan gondolatokkal melyet képtelenek vagyunk mi egyszerű földi halandók megérteni. Na most a lényeg. Egy prosti mindig szerelmes, de általában 2-3 havonta másba. Vagyis ezt az érzést nem kell komolyan venni náluk. Mert szerintem nem is tudják valójában, hogy az mit is jelent.


A legjobb amit tehetsz az, hogy futtatod! Neked nem kell csinálni semmit, ő csak hordja neked a pénzt. Hogy miért is hordja neked a pénzt azt ő maga sem tudja meg indolkolni, de hordja.

2012. szept. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
74%
utcalanyok kozott is sok a kulombseg,a karaktere fontos.... en is dolgoztam igy mert nem volt se csaladom,se ennivalom,de mar 15 eve abbahagytam,es tisztessegesen nevelem 3 gyermekem....a parom boldog csaladban el velem.
2012. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
81%
bocsanat elt velem,pont valsagban vagyunk,de telejessen mas okbol....
2012. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Nincsen stricije!Ő nem a sarkon árulja magát,igazából bérel egy lakást ott csinálja,egy elég jó környéken és a lakás is majdnem hogy full extrás.Neki nincsen stricija,ő bevállalta az elején egyedül az állítása szerint,és fogadott maga mellé 2 nagy adarab disznó testőrt,akiket így hogy kifízet még így is megéri neki az elmondása szerint,összeget nem mondok de egy magyar átlag bérnek a 11 szeresét is megkeresi egy hónapban!Nincs strici nincs senki!Nem ad senkinek pénzt,kívéve a két testőrnek akit alkalmaz!
2012. szept. 23. 19:07
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez ma nagyon menő téma.

Van ilyen ismerős pár a környezetemben, a csaj megígérte, hogy abbahagyja, de nem tette. Persze ez nem törvényszerű, csak mondom.

2012. szept. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
A testőröket pont a stricik miatt alkalmazza ha esetleg rászálnának...
2012. szept. 23. 19:09
 17/25 A kérdező kommentje:
Én valamiért úgy érzem hogy ő az a fajta aki abba tudja hagyni és őszintének tűnik,nekem elég jó az emberismerő képessége,egybúl leszűröm ha alaki kamuzik vagy át akar vágni a palánkon..ahhoz nagyon nagy színésznek kellene lennie.Az éjszakai bárban dolgozónak abban viszont lehet igaza van hogy 3 havonta másban szerelmesek....
2012. szept. 23. 19:14
 18/25 anonim válasza:
vagy megbizol benn es soha nem veted a szemere,es szerencsed lesz,vagy tanulsz az esetbol.Ot neked kell ismerni... es egymasban ha tudtok bizni akkor ne ketelkedj,mert az nem jo
2012. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
93%

Én is átlátok a szitán, pl most rajtad, ez egy zagyvaság amit irsz.

Két nagydarab disznó testőrt fizet? Ezt valami amerikai filmben láttad?

Mi a szerepe a két nagydarab testőrnek? Hol vannak a szekrényben? Ezt a hülyeséget ember...


Ha egy k*rvával szeretnél összebútorozni akkor nem lehetsz p*nairigy, ennyi, nem olyan bonyolult ez. Cserébe neked lapátolja a lovét. De mostmár ilyen hollywoodi álomképet is hozzáképzelsz a dologhoz, hogy ő egy luxusk*rva érző lélekkel, két nagydarab testőrrel és majd te jössz mint a királyfi akinek a csókjától felébred mint a filmeken. Menj már...

2012. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Kutyából soha nem lesz szalonna.

Már egyáltalán az is fura, hogy megismerkedtél vele. Szerintem kamu kérdés.

Vagy te vagy a csaj aki prosti és kíváncsi, hogy viszonyulnak a pasik a gondolathoz.

Gondold csak át mi járja a nyílásait (pl. a száját ami te csókolgatsz) és hány nap mint nap. Ha neked van erre gusztusod, sajnálatra méltó vagy.

SOHA nem lesz normális családanya az ilyenből bárki is írja, hogy ő az lett. Úgy ahogy itt valaki írta ez egy külön állatfajta. Más az agyi berendezése, és mindig is igényelni fogja a napi adagot, és lehetőleg mindig mástól.

2012. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!