Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "buknak" tinilányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "buknak" tinilányok 20-30 éves férfiakra?

Figyelt kérdés
Normális válasz esetében megy a zöld kéz! Ilyen válaszokat,hogy " csak a f**zt akarják " stb. kéretik mellőzni.. :)

2012. szept. 24. 22:50
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már kalandom egy 36évessel (kérek beszólásokat mellőzni) és őszintén nagyonjó volt vele. Sokkal tapasztaltabb volt, tudta mit szeretnek a nők.

Amúgy barátom 21 éves előző barátom 22éves. Nem megyek a pénzükre meg végülis mindketten tanulók. (Előző barátom nem olyan gazdag családból származott, mostani barátom elég gazdag családból származik.) Egyikükkel sem a pénz miatt jöttem össze az nem igazán érdekel. Azért velük jöttem össze, mert ők elég érettek gondolkodásban hozzám. (így érzem) Meg tudtam velük beszélni a gondjaimat, a tapasztalataimat és ők is velem. (koránérő vagyok sajnos..)

Azért írtam le azt, hogy lásd, hogy nem a pénz miatt van ez. Én előző barátommal másfél évig voltam együtt. Mostani barátommal lassan fél évnél járunk és nagyon jól megvagyunk. Szerintem az érettség számít. Legalábbis nálam. :) 18L


Kérek egy zöld kezet!

2012. szept. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
47%
Most totál nem ehhez témához fog tartozni, de ezt véglegesen most állapítottam meg, hogy: ahol úgy írják " jól megvagyunk " abba a kapcsolatba akkor hosszú távon nagy íveb bele lehet kullantani!
2012. szept. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

a 12. hülyeség..


11. voltam..

2012. szept. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Amikor csak azt írod, hogy jól megvagytok, az mindjárt utal arra is, hogy az érzelmek is csak egy kis ideig vannak "jól" meg... csak gondold végig! Bár a mai világban fél év már hosszú idő, másfél év meg már egyenesen egy élet hosszával ér el egy kapcsolatban! Ne értsd félre, ezzel nem téged fikázlak, csak pusztán tényeket közlök! :)
2012. szept. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező gondolkozz el azon mennyire lehet érett az a pasi, aki 25 vagy 30 évesen 15-17 éves lányokkal szaladgál.

Szerintem mindent elmondtam, a nőnek a pénz, a palinak a fiatal pina kell.

24 évesen jelenleg meg úgy gondolom, h testileg lehet kész nő egy 16 éves, de agyilag semmiképp.

Szinte mindegyik azt gondolja magáról, h ő érettebb a kortársainál, közben meg olyan hülye, mint a segg.

2012. szept. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Jah és mielőtt beskatulyáznátok!

Mai napig kefélek tini csajokat, azért írtam, amit írtam, mert utálom az álszenteskedést.

2012. szept. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy 14 évvel fiatalabb barátnőm, aztán meg egy 10 évvel idősebb. Nem hinném, hogy komolytalan és gyerekes voltam, aztán hirtelen nagyon megértem.

A sokkal fiatalabbhoz is kell a tapasztalat.

Amúgy sokkal könnyebb felszedni/meghódítani egy fiatal lányt. Tehát egy tini nem tudja felszedni, ezért nekem pedig egészen könnyen meg. Ilyen egyszerű.

2012. szept. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ezt tapasztalom! Én azt vettem észre, hogy a tinilányok szinte csak korabeliekkel ismerkednek. Kivéve a 19-20 évesek, mert azoknak "felnyílik a csipájuk", és már rögtön 30 közeli férfi kell nekik (legalábbis az én környezetemben). Én is udvaroltam egy 16 éves lánynak (24 vagyok), de ő pont a korkülönbségre hivatkozva utasított el. Szóval a kérdés túlzott általánosítás.
2012. szept. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Mert érettebbek.
2012. szept. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 Zoli0325 ***** válasza:
100%

Szerintem épp ebben a korban alakul ki az életerős férfi

úgy testileg mint szellemileg (általában) és a férfiak nagy része is ilyenkor döbben rá hogy nála is telni kezdett az idő és elkezd kapálózni visszafelé. Mivel ezek a férfiak már sokkal tapasztaltabbak az életben mint azok a tini srácok akik a tini csajok mellé valóak igy könnyedén magukba bolondíthatják a még tapasztalatlan álomvilágban élő tinilányokat. A lányok pedig szerintem a biztonság érzet miatt húzódnak az idősebb korosztályhoz mert úgy gondolják ott az anyagi és lelki biztonság.

2012. szept. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!