Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "buknak" tinilányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "buknak" tinilányok 20-30 éves férfiakra?

Figyelt kérdés
Normális válasz esetében megy a zöld kéz! Ilyen válaszokat,hogy " csak a f**zt akarják " stb. kéretik mellőzni.. :)

2012. szept. 24. 22:50
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
83%

Aki leszólja az ilyen férfiakat vagy a kiscsajokat annál nem okés valami az agyában. A fiatal csajok mindig is idősebb pasikra buktak. Bármelyik tinit megnézel, a 25-30 vagy még idősebb színészek és énekesek után rajonganak. De ebben a korban még esetlenek és nem túl életrevalóak a csajok, ezért az életben nem is mindegyik ilyen korúval jár. Amúgy meg az sem érettebb dolog, ha valaki összejön egy osztálytársával, csak mert minden nap látja.

És ebben a korban még nem a pénzre hajtanak a csajok, hanem az igazi odafigyelésre, amit egy nyomi tizenéves fiú még hallomásból sem ismer.

2012. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
84%
A fiuk az o korukban meg csak hulyulni akarnak, es legtobb esetben menekulnek a komoly kacsolatoktol. Igaz vannak kivetelek. Egy nehany evvel idosebb "ferfi" mar izgalmasabb, egy masfele eletfelfogast lehet latni tole. De azert azt megjegyeznem, hogy en a 23 evest meg pl nem neveznem ferfinak igazan. A ferfi ugy 30 korul kezdodik.
2012. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 éves vagyok de a 30 évesek azért már annyira nem jönnek be.
2012. szept. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 Fülünyúl ***** válasza:
27%
Volt már ilyen kérdés nem is olyan régen, és ott elég sok értelmes hozzászólás született. Javaslom kedves kérdező, tanuld meg használni a keresőt.
2012. szept. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
:-)
2012. szept. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
64%
A helyes válasz, hogy azért szeretik a 20-30 éveseket, mert a 40-eseket még nem, a tezenéveseket meg MÁR nem...
2012. szept. 27. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
51%
Azt hiszik az idősebbekről hogy érettek, komolyak. De mivel ők a tini lányok még nagyon gyerekek, nem veszik észre hogy egy érett férfi nem fog összejönni egy gyerekkel, csak azok akik még 30 évesen is éretlenek, érzelmileg alulfejlettek. Gyakorlatilag egy másik gyerekkel jon össze a tinilány aki elég idős ahoz átverje.
2012. szept. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Mert komolyabbak, külsőre pedig érettebbek, férfiasabbak. Nálam legalábbis ez volt az ok. 20 év alatt nem volt férfi a férfi, még 12-14 évesen sem, amikor még csak nézegettem őket.


Valaki írta, hogy ez mai divat. Egy frászt, 10 éve, az én kamaszkoromban is volt egy jópár ilyen lány, és gondolom előtte is.

2012. szept. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
100%
Azért buknak mert a velük egykorú fiúk nem annyira érettek fizikai szempontból,és van az hogy a felnőtt pasik sokkal több pénzt szánnak rájuk és sokkal jobban értenek a csábításhoz
2012. szept. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
87%

Hé, hé, hé!


Azért nem általánosítsunk már állandó jelleggel. Akkor sem, ha a 99% olyan, mert nem tudhatod, hogy nem abból az 1%-ból olvassa-e valaki az irományodat.

Bevallom magamról, hogy tinilány vagyok; bevallom, hogy az idősebb fiúk/férfiak tetszenek. De azt már nem vallom be, hogy egy kis ribanc vagyok, aki a pénzre hajt és akinek a nagy f*sz kell... Nem cigizek, nem iszom alkoholt, de még csak sminkelni sem sminkelem magam, és nem is vagyok rákattanva a pasikra. Ami nem azt jelenti, hogy nem tetszik nekem senki, csak alapból félénk, visszahúzódó típus vagyok, nehezen mutatom ki az efféle érzéseimet.


De én is el ismerem, hogy rengeteg olyan lány van, aki már ilyen fiatalon kezdi magát tönkretenni a különféle dolgaikkal. És itt nemcsak az előbb felsoroltakról van szó, hanem a tanulásról is. Lusták,puskáznak, nem tanulnak egy árva kukkot sem, szünetben csinálnak házit(ha egyáltalán megcsináljak), de mindezek ellenére elvárják, hogy megkapják a jobb jegyet meg felvegyék őket ebbe az iskolába, meg abba az iskolába.

És sajnos manapság egyre több ilyen van, fiúban is. Már sokan egy szorgalmi feladatot nem képesek maguktól megcsinálni, nemhogy különórára járni, versenyre menni.


Persze én ide sem tartozom, mert már rájöttem, hogy sokszor a megfelelő tudással sem minden esetben juthatsz feltétlen sikerre, például az anyagiak miatt.


Amit viszont nem tagadtam le az az, hogy nekem az idősebb pasik tetszenek. Igen, ez van, de nem tudok mit csinálni. Megfigyeléseim szerint ezek a pasik sokkal érettebbek szellemileg és fizikailag is, intelligensebbek... meg már értenek a nőkhöz. Engem mostanában eléggé hidegen hagy ki mit gondol, de nekem nincs pasim (nem is volt soha), és most nem is tervezem egyelőre. De biztos lenne olyan érettebb pasi, aki előbb-utóbb levenne a lábamról, csak a bökkenő az, hogy az idősebb pasiknak nem elég a kézfogás, meg a puszi-puszi. És ez előbb vagy utóbb kibukik...


Szerintem már egy kisregényt is írtam, de még így is nagyon sokat tudnék erről beszélni. Remélem sikerült bebizonyítanom, hogy az az 1% igenis létezik. És annak az 1%-nak kicsit kellemetlen az ilyen dolgokról beszélni, akkor is, ha tudja, hogy nem rá vonatkozik (persze így névtelenül én is sokkal bátrabb vagyok). "Akinek nem inge, nem veszi magára." :)


Tehát én ezt nem vettem magamra, csak azért mégis... azért nem ismertek annyi olyan lányt, mint én, mert a legtöbb ilyen lánynak, mint nekem, nincs annyi barátja, nem jár sokat társaságba, nem ismerek annyian. És mindezt azért, mert a többiek nem értik meg őt. Nem képesek megérteni. Én egy olyan embert nem találtam még, aki megért (a szüleimen kívül) :(


14/L

2012. szept. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!