Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "buknak" tinilányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "buknak" tinilányok 20-30 éves férfiakra?

Figyelt kérdés
Normális válasz esetében megy a zöld kéz! Ilyen válaszokat,hogy " csak a f**zt akarják " stb. kéretik mellőzni.. :)

2012. szept. 24. 22:50
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
De én megértelek, mert én is ilyen vagyok (najo nem vagyok visszahúzòdò, elég barátkozòs, és nagyszájú vagyok, de ettől eltekintve egyet értek veled, és engem nagyon zavar, hogy néhány r*banc miatt általánosìtva vagyunk mi is :( 15\L
2012. szept. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

#30-dik vagyok!


Azért azt hozzáteszem, hogy jó társaságban, nekem is kinyílik a csipám meg minden... tudok én néha idióta módjára is viháncolni, de nem sokszor teszem.

Az osztálytársaim között pedig úgy érzem magam, mintha én és ők két párhuzamos univerzumban lennénk, amik teljességgel ütik egymást :D

2012. szept. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
en 28f ismerkednek tini lanyal
2012. okt. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Anno 16 évesen 30 éves pasasba voltam szerelmes, előtte pedig egy végzős egyetemi hallgatóba.


Azért, mert férfiasak voltak. Hozzám képest pedig annyira felnőttek voltak, bár iszonyú korán érő típus voltam, de akkor is.


18 évesen egy 47 éves férfibe voltam beleesve nyakig.


A jelenlegi párom 12 évvel idősebb nálam.


Szóval én mindig az idősebbeket szerettem, ennek magyarázata nincs, velük érzem jól magam.

2012. okt. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
érettebbek stb.
2012. okt. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Dehogy érettebbek! Az ilyen tinilányok, és a rájuk beinduló férfiak nulla önismerettel rendelkeznek. Az ilyen férfiak értelenek, lehet, hogy egzisztenciában előrébb tartanak, mint fiatalabb társaik, de az érzelmi intelligánciájuk nagyon alacsony. Egy irányítható "bábura" van szükségük, akit lehet, manipulálni, eljátszani a "férfit". Közben a fiatal lány mellett úgy érezheti magát, hogy éveket fiatalodott, cserébe a lány "biztonságot" kap. Biztonság alatt az anyagiakat értem elsősorban. Ha együtt is maradnak a problémák 10-15 év múlva ütköznek ki egyre jobban, amikor a pasi öregszik, nő pedig egyre kevésbé fogja kívánni... Normális, önismerettel rendelkező emberek a saját korosztályukban keresnek párt.
2015. ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!