Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Otthagynád az egyetemet, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthagynád az egyetemet, csak mert komolyabb érzések fűznek az egyik tanárodhoz?

Figyelt kérdés
Másodéves vagyok, és a problémám, amiért írok most, hogy az egyik tanáromhoz közelebb kerültem tavaly. Kölcsönös szimpátia alakult ki köztünk, ő volt az, aki megtette az első lépést. Én ekkor még nem tudtam, hogy családja van, mert agglegénynek tűnt és semmi jel nem utalt rá, de mikor egy másik tanár megemlítette, elkezdtem távol tartani magam tőle. Átgondoltam a dolgokat és eszem ágába nem jutna egy családos emberrel kikezdeni. Viszont most kezdődött el a második év és nehéz úgy ott lenni, hogy gyengéd szálak kötnek hozzá, ráadásul gyakorlatot tart, tehát olyankor még kommunikálnom is kell vele. Még mindig próbálkozik és nem érti, hogy miért nem akarok vele iskolán kívül is találkozni, vagy beszélgetni. Egy hullámhosszon voltunk, de egy szóval nem említette, hogy lenne felesége, szóval baromi hideg zuhanyként ért, mikor rájöttem. Félek, hogy milyen lesz még lehúzni így 4 évet itt, vagy nem fordul-e viszályára ez a dolog később. Elgondolkodtam, hogy talán ott kéne hagynom az iskolát és átjelentkezni máshova..ti megtennétek a helyemben?
2012. okt. 4. 11:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

ma 11:57


Sz érdekes az hogy a kérdező ezt beismerte és nem sértődött meg rajta és nem vette magára..de ti még jobban megsértődtetek ez itt az érdekes.Szeretem itt a sok igaszság osztó nagy okost akik azt hiszik a szép kis beszéddel sokra mennek..néha egy egy ilyen kis odamondás hatásosabb mint hogy itt finomkodjunk.Esetleg még meg is kellene simogatni a kérdező buksiját?:D

2012. okt. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

A stílusod kicsit szemtelen és provokatív, de senki nem vonta kétségbe, hogy ez tetszhet a kérdezőnek.

De nem hiszem, hogy szégyellnem kellene, vagy kevesebbnek kellene éreznem magam, csak mert nem tetszett, ahogy kiabálni kezdtél (ugye a rengeteg felkiáltójel), meg a tanulmányaimmal kapcsolatban személyeskedni.

Nem a veszekedés a célom, csak gondoltam, szólok.

2012. okt. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én értelek!Csak azt nem értem hogy az téged miért zavar?Hiszen nem hozzád szóltam és nem neked írtam hanem a kérdezőnek!Majd ő eldönti és szól nekem ha ez neki nem tezsik,de nem nyílvánította ki a nem tetszését,sőt szerintem még szimpatikus is volt neki és talán így kicsit jobban fel is nyitotta a szemét a dolog.Nem bántásként írtam,de általában az ilyen finomkodó reagálások nem nagyon hatják meg az embereket nekem az a tapasztalatom.Semmi bántó nem volt benne én csak nyersen leírtam a tényeket..Azt meg végképp nem értem hogy ez neked miért fáj??Nem hozzád szólt,akihez szólt és nem tetszik neki az majd megmondja nekem..
2012. okt. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Amit a kérdezőnek írtál, az nekem nem "fájt" úgymond, legfeljebb nem értettem, mit akarsz vele mondani, így írtam egy kérdést - hozzád.

A következőt viszont már nekem címezted, amit indokolatlanul telenyomtál felkiáltójelekkel és a (számodra ismeretlen) tanulmányai előmenetelemre is lekicsinylő megjegyzést tettél, magyarul személyeskedtél. Ez sem "fájt", mert jól fogok aludni tőle, inkább úgy mondanám: nem tetszett.

A finomkodás, meg a bunkózás és indulatoskodás között elég nagy az átmenet.

2012. okt. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
A stílusod gusztustalan volt, ennyi. Sok már itt a szemét, és unjuk... nem kell babusgatni a kérdezőket, de azért legyen már határ...
2012. okt. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!