Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nem engedi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nem engedi, hogy levágjam kopaszra derékig érő a hajam, holott ezt megbeszéltük még a házasságunk előtt! Mit tegyek? 25?

Figyelt kérdés

Üdvözletem mindenkinek!


A szituáció a következő: a férjemmel megbeszéltük, hogy amint összeházasodunk és megszületik első gyermekünk (amik meg is történtek), ha szeretném, levághatom derékig érő hajam, akármilyen hosszúságra. Hát, úgy tűnik, mégsem így gondolta ezt...


Akkor azt mondta "Édesem, ez a Te hajad, a Te tested része, úgy rendelkezel ebben az ügyben ahogyan csak akarsz!", ekkor én azt kérdeztem "És ha én szeretném megvalósítani azt a nagy álmom, amiről már évek óta beszéltem neked, hogy kopaszra nyírjam le?", válasza ez volt "Nem a hajad miatt vagyok veled! A külső csak másodlagos, s ha neked ez az álmod, hát áldásom rá!"


Azóta eltelt egy bizonyos idő (kb. 1, másfél év), a pici megszületett, tegnap pedig felvetettem ismét a dolgot "Édesem, akkor levághatom a hajam?", "Mégis mennyire szeretnéd? Hátközépig, vállig?" mire én "Teljesen, kopaszra.", válasza pedig ez volt "Micsoda??? Erről szó sem lehet, ilyennel még csak ne is viccelj!"


Hát nem vagyok boldog most... Eléggé elkeserített a tegnapi reakciója. Tudja jól (elméletileg) hogy én ezt már évek óta szeretném meglépni, hogy mennyire vágytam a haj teljes lenyírására... De úgy tűnik, nem engedi hogy önmagam lehessek mellette.


Most mitévő legyek? Hogy beszéljem meg ezt a férjemmel? Vagy titokban vágjam le magamnak a hajam teljesen?


2012. okt. 10. 09:13
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Nézd, attól függetlenül hogy ez egy hatalmas baromság: a te hajad.


Nincs joga hozzá, hogy ne engedje.

Én hozzá se mentem volna. Viszont azért gondold át, bakker, kopaszra??? :D

2012. okt. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem kamu. :)


És eleve nem jól állsz hozzá. Csak egy papucs nő kérdez ilyet: "levághatom a hajam?" Már az elején is így kérdezted tőle, engedélyt kértél?


Simán, és nyugodtan közölnöd kellett volna, miszerint a pici születése után le szándékozol vágni a hajad.


Talán tiltakozott volna, de jobban belenyugszik. Ha azt mondta volna (az elején), hogy nem engedi, akkor szintén nyugodt hangon azt felelted volna neki: "megértem, hogy számodra ez nem vonzó, de régi vágyam, meg fogom tenni. Kérlek ne légy ilyen makacs és próbáld meg tiszteletben tartani a döntéseimet" :)

2012. okt. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

09:38


Mindig is bevállalós csaj voltam, a házasság előtt amiket tettem: alkalmi szexek, meztelenül rohangálni nyilvánosság előtt, leszbikus szex élmény, átmulatott éjszakák, 2 pasival szexelni egyszerre, kihívó ruhát felvenni stb...


Egyedül ez, a kopaszság az, amit tizenévesen nem tettem meg... És most nagyon, nagyon szeretnék pótolni... Annyira be akartam vállalni, de akkor nem mertem... De mint már az egyik kedves válaszoló írta, mint kismama, fel kell nőnöm a helyzethez.

2012. okt. 10. 09:45
 14/33 ASOT ***** válasza:
Tuti kamu!
2012. okt. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

"meztelenül rohangálni nyilvánosság előtt"


Azért mert anyád engedte hogy kétévesen a strandon rohangáljál fürdőbugyi nélkül, attól még nem vagy menő :D

Amúgy zsidó vagy? Mert az ortodox vallásban jellemző hogy a férjes asszonyok tarra nyiratkoznak.

Szóval ha csak unatkozol, akkor nagyon mellényúltál.

2012. okt. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, tipikusan olyan nő vagy, aki, ha ha nincs probléma, hát csinál egyet.
2012. okt. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, hogy nem férsz a bőrödbe és csalódást okozol a férjednek, akivel elvileg egy pár vagytok és közös döntéseket hoztok. A baba előtt kellett volna megtenned és én a férj helyében gondolkodás nélkül kitettelek volna a tetőre villámhárítónak.
2012. okt. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

ha baba mellett ilyen jut eszedbe, akkor fordulj pszichológushoz, a saját és a baba érdekében

mert már nem csak rólad szól a történet, és nem csak arról, h hogy fogsz így kinézni, meg tetszel-e a párodnak

ha a hajadon, ráadásul hosszú hajadon ilyen drasztikus változtatást tervezel, baba mellett, az valamit jelent, és mivel a kismamák 99%-a nem tesz ilyet, ezért nem biztos, h pozitív változást irányú változást jelez a dolog

2012. okt. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Azért szerintem középúton a válasz. :)

Szerintem is drasztikus, de nem árt vele túl komolyan senkinek. A férj pedig tudta, és elvileg beleegyezett! Korrekt volt a kérdező, a férjnek kellene tartania magát a szavához. Ha akkor szerette a vágyával együtt, most mi van???


Nem biztatom ilyen hülyeségre, ne értsétek félre, és nem ua.


Gondolkoztam, hasonló, mintha a párom közölné: szakállat akar növeszteni.

(Nekem nagyon visszataszító a szakáll, az arcszőrzet, még a borosta is, azért írom!)


Hát, nem repesnék a boldogságtól, sőt, le akarnám beszélni. Nem tudom, hogyan tudnám megcsókolni utána. :S


Viszont ha a kapcsolatunk elején közölte volna, és én belemegyek, tartanám magam a szavamhoz! Az ő arca. :)

2012. okt. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

A férjed legalább kipróbálhatná,

-hogy milyen egy kopasz nővel. :)

-hogy milyen egy nő fejére élvezni és azon szétkenni. :-P

-hogy milyen a haja helyett a fülét húzni, amikor hátulról csinálja. :-P

Tök jó. :)

2012. okt. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!