Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nem engedi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nem engedi, hogy levágjam kopaszra derékig érő a hajam, holott ezt megbeszéltük még a házasságunk előtt! Mit tegyek? 25?

Figyelt kérdés

Üdvözletem mindenkinek!


A szituáció a következő: a férjemmel megbeszéltük, hogy amint összeházasodunk és megszületik első gyermekünk (amik meg is történtek), ha szeretném, levághatom derékig érő hajam, akármilyen hosszúságra. Hát, úgy tűnik, mégsem így gondolta ezt...


Akkor azt mondta "Édesem, ez a Te hajad, a Te tested része, úgy rendelkezel ebben az ügyben ahogyan csak akarsz!", ekkor én azt kérdeztem "És ha én szeretném megvalósítani azt a nagy álmom, amiről már évek óta beszéltem neked, hogy kopaszra nyírjam le?", válasza ez volt "Nem a hajad miatt vagyok veled! A külső csak másodlagos, s ha neked ez az álmod, hát áldásom rá!"


Azóta eltelt egy bizonyos idő (kb. 1, másfél év), a pici megszületett, tegnap pedig felvetettem ismét a dolgot "Édesem, akkor levághatom a hajam?", "Mégis mennyire szeretnéd? Hátközépig, vállig?" mire én "Teljesen, kopaszra.", válasza pedig ez volt "Micsoda??? Erről szó sem lehet, ilyennel még csak ne is viccelj!"


Hát nem vagyok boldog most... Eléggé elkeserített a tegnapi reakciója. Tudja jól (elméletileg) hogy én ezt már évek óta szeretném meglépni, hogy mennyire vágytam a haj teljes lenyírására... De úgy tűnik, nem engedi hogy önmagam lehessek mellette.


Most mitévő legyek? Hogy beszéljem meg ezt a férjemmel? Vagy titokban vágjam le magamnak a hajam teljesen?


2012. okt. 10. 09:13
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
Szerintem meg a hosszabb a jobb, bár a Roxette-s frizura sem rossz de a kopasz az mindenképpen felejtős.
2012. nov. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
Örülök hogy boldog vagy, de a kopasz fej azért tényleg túlzás lett volna egy kismama részéről! A barátnőid helyében én biztosan aggódtam volna érted. :(
2012. nov. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 edwárdcullen válasza:
most milyen a haja ? megmutatod hogy milyen volt és milyen lett
2013. ápr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!