Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nem engedi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nem engedi, hogy levágjam kopaszra derékig érő a hajam, holott ezt megbeszéltük még a házasságunk előtt! Mit tegyek? 25?

Figyelt kérdés

Üdvözletem mindenkinek!


A szituáció a következő: a férjemmel megbeszéltük, hogy amint összeházasodunk és megszületik első gyermekünk (amik meg is történtek), ha szeretném, levághatom derékig érő hajam, akármilyen hosszúságra. Hát, úgy tűnik, mégsem így gondolta ezt...


Akkor azt mondta "Édesem, ez a Te hajad, a Te tested része, úgy rendelkezel ebben az ügyben ahogyan csak akarsz!", ekkor én azt kérdeztem "És ha én szeretném megvalósítani azt a nagy álmom, amiről már évek óta beszéltem neked, hogy kopaszra nyírjam le?", válasza ez volt "Nem a hajad miatt vagyok veled! A külső csak másodlagos, s ha neked ez az álmod, hát áldásom rá!"


Azóta eltelt egy bizonyos idő (kb. 1, másfél év), a pici megszületett, tegnap pedig felvetettem ismét a dolgot "Édesem, akkor levághatom a hajam?", "Mégis mennyire szeretnéd? Hátközépig, vállig?" mire én "Teljesen, kopaszra.", válasza pedig ez volt "Micsoda??? Erről szó sem lehet, ilyennel még csak ne is viccelj!"


Hát nem vagyok boldog most... Eléggé elkeserített a tegnapi reakciója. Tudja jól (elméletileg) hogy én ezt már évek óta szeretném meglépni, hogy mennyire vágytam a haj teljes lenyírására... De úgy tűnik, nem engedi hogy önmagam lehessek mellette.


Most mitévő legyek? Hogy beszéljem meg ezt a férjemmel? Vagy titokban vágjam le magamnak a hajam teljesen?


2012. okt. 10. 09:13
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Te honnan veszed, hogy húzza a haját meg a fejére élvez? :D Bár gyanítom, viccnek szántad. Annak elmegy. :DD


Bár ennyi erővel csajok haját is húzhatják, nálunk és szoktam a barátomét markolászni-húzni, amikor orálozik nekem. :)

2012. okt. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Mondjuk épp ezért hiányozna nekem is a haja, ez tény. :O:(
2012. okt. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
4%
Az eddigiekkel ellentétben én biztosan levágatnám kopaszra a helyedben. A te tested, a te válastásod (amibe bele is egyezett a férjed anno. Most csak a kivitelezésröl van szo. Ezzel nem bántod meg a férjedet semmiképpen, ez nem megcsalás, nem bántás, a kicsidet is ugyanugy tudod szeretni mint hosszu hajjal. Ez csak a te számodra fontos ('hogy miért akarod, teljesen lényegtelen). Egy ideig kevésbé fogsz tetszeni a férjednek esetleg, de te meg ugy érezheted, hogy megvalositottad egy vágyadat. Legalább érezheted, hogy a házasság nem minden pilanatban rabság és nyüg a számodra.
2012. okt. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
Ha más nem, nyirasd fel oldalt a hajadat. azt el tudod simán takarni, ha olyan helyzetben vagy, ha meg olyan kedved van, mutogathatod a kopasz részt. És még jól is néz ki, nem úgy, mintha full kopasz lennél :)
2012. okt. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Üdvözletem mindenkinek!


Az utóbbi 1 hét azzal telt, hogy erről a témáról vitatkoztunk a párommal, végül megleltük az arany középutat, úgyhogy most mindketten boldogok vagyunk.


Nos, a derékig erő hajamból fiúsan tüsit csináltam, most olyan 4-5 centi hosszú, azaz nem lettem kopasz, de a hajam is igen rövid. A párom azt mondja, még szexibb is így, mint volt, én pedig imádom az új hajam!


Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!

2012. okt. 17. 07:56
 26/33 anonim ***** válasza:
56%
I Don't Want to Live on this Planet Anymore...
2012. okt. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Ezt még megfejelheted azzal, hogy oldalt felnyíratod, mondjuk úgy 2-3 milisre, így szinte az álmod is valóra válik. Úgy mint ahogy ez a csaj csinálta [link]

Mondjuk vagy bejön vagy nem, de ha igen, akkor lesz egy extra vagáns frizurád, ami csak 10 ből 2 embernek áll jól, de az is előfordulhat hogy teljesen elbassza az összképet.

2012. okt. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Hú de randa ez a haj a csajon.
2012. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

18:17


Most valahogy így néz ki a hajam mint ezen a képen, egyszerűen imádom [link]


Amióta megtettem, teljesen felszabadultam, a közérzetem is sokkal jobb, a pozitív változásokat pedig mindenki örömmel tapasztalja!


Már a páromnak sem hiányzik a volt hajam, ami ilyesmi volt és derékig ért [link]

2012. okt. 24. 11:08
 30/33 anonim ***** válasza:
A mostani sokkal JOBB!!!:DD
2012. okt. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!