Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is nehéz ismerkednie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is nehéz ismerkednie vagy csak nekem?

Figyelt kérdés

igazából interneten szoktam, de ott olyan fura emberek vannak. a valóságban pedig senki sem szólít le, én meg nem fogok senkit mert lány vagyok. pedig nem vagyok itthon ülős, igaz bulizni már régen voltam, de ott meg nem szeretek.

ja és komoly kapcsolatra értem nem egy éjszakásra.


2012. okt. 19. 20:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Elmondtad mik a "gondok". Barátnőkkel is simán leszólíthatnak amúgy, nem azon múlik. Ráadásul nem unatkozol velük, jól érezhetitek magatokat és te sem unott képpel nézel másokra.
2012. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
elég annyi hogy szépnek tartanak, legalábbis sokan mondták hogy nem mertek írni mert gondolták biztos van barátom, amugy 21 éves vagyok
2012. okt. 19. 21:00
 13/22 Pandemonium ***** válasza:
jajj lányok... segítenék én rajtatok ha nem lennék bűnronda... XD
2012. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
#13: Csapódj bele! ;D Bár én átlagos vagyok, de épp elég baj az is.
2012. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Pandemonium ***** válasza:
59%
Én nem fogok rinyálni hogy bűn ronda vagyok. Am azt mondják rólam hogy nagyon jó fej vagyok meg vicces stb... De gondolom nem tetszem nekik a külsőm miatt amit leszarok! Majd lesz valaki aki nem a külsőm miatt fog szeretni!!! Ennyi
2012. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#15

Így kell ehhez hozzáállni.

2012. okt. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Pandemonium ***** válasza:
Magabiztos vagyok, van humorom, kedves is vagyok, megértő is... Az meg hogy nem vagyok plakát fiú nem izgat! Nem is akarnék olyan lenni.
2012. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
nem rinya képpen írtam ki, csak kíváncsiságból és most jelen pillanatban ez a téma foglalkoztat. van amikor engem sem érdekel hogy egyedül vagyok és más dolgok fontosabbak.
2012. okt. 19. 21:13
 19/22 A kérdező kommentje:
másrészt pedig aki csúnyának tartja magát az is csak kalandozni akar, legalábbis én eddig ezt tapasztaltam. mindegy hogy szép vagy e vagy sem.
2012. okt. 19. 21:15
 20/22 Pandemonium ***** válasza:
Én nem azt mondtam hogy te rinyálsz. csak hogy én nem rinyálok rajta, pedig én nem vagyok egy szép fiú.
2012. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!