Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is nehéz ismerkednie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is nehéz ismerkednie vagy csak nekem?

Figyelt kérdés

igazából interneten szoktam, de ott olyan fura emberek vannak. a valóságban pedig senki sem szólít le, én meg nem fogok senkit mert lány vagyok. pedig nem vagyok itthon ülős, igaz bulizni már régen voltam, de ott meg nem szeretek.

ja és komoly kapcsolatra értem nem egy éjszakásra.


2012. okt. 19. 20:49
1 2 3
 21/22 Pandemonium ***** válasza:
most ezt hogy érted? Én nem vagyok szép... nehéz barátnőt találnom... az utolsó kapcsolatom óta eltelt kb 2 év de viszont előtte volt barátnőm 2006-2010ig
2012. okt. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ja, nekem már szinte lehetetlen küldetés olyan lányt találnom, akinek bejönnék külsőre, nem tudom miért várja minden lány a tökéletes külsejű pasiját. Szánalmasan felszínesek a mai lányok külsőre hajtanak leginkább.

Legutóbbi randim is katasztrófa volt, a lány le sem tagadhatta volna, hogy jobb pasira várt úgyhogy voltam kedves hamarabb elköszönni, pedig tovább terveztem volna a dolgot és többet is akartam, de rájöttem, hogy ez nem randi, hanem egy haveri beszélgetés. Sebaj, majd idősebb korukban egyszer ráébrednek, hogy nem minden a külső.

2012. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!