Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 'kis' megcsalás belefér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 'kis' megcsalás belefér?

Figyelt kérdés

Az egyik munkatársnőm hozzáállását eddig megkérdőjeleztem, de mostanában megváltozott valami..

Ő 8 éve van együtt a vőlegényével és mint mondta,részéről voltak kisebb megcsalások (csók) és lehet hogy a vőlegénye sem ártatlan, de mivel egyikük részéről sem derültek ki a dolgok, így minden OK.

Nos most én kerültem olyan helyzetbe, hogy hiába van párom hosszú évek óta, nagyon egymásra hangolódtunk egy volt munkatársammal. Néha össze szoktunk jönni beszélgetni, iszogatni és hát attól tartok hogy legközelebb lesz más is..ahogy rám néz,az valami hihetetlen bizsergést vált ki belőlem és eltűnik minden aggályom a "megcsalás" felől,csak rá vágyom. Ez normális? És ha esetleg közelebb kerülünk egymáshoz,de otthon nem mondjuk el (neki is van párja),az elítélendő? Vagy ha nem tudom,nem fáj..?


Voltatok már hasonló helyzetben?


2012. nov. 5. 17:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,azt hiszem nem ártana lenyugodnom,ha nem akarom hogy így végezzem..sziasztok!
2012. nov. 5. 17:59
 12/12 anonim ***** válasza:

"A kiss always means something."


http://www.youtube.com/watch?v=y1Dvl239CSI

2012. nov. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!