Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok igaz-e a mondas?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok igaz-e a mondas? Egyetertetek-e vele? K-bol lesz a legjobb feleseg?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 16:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%
Mér, milyen a jó feleség? Az, aki mindent benyel, kussol, eléd rakja a kaját, takarít, kiszolgál? Ennek semmi köze nincs a qrvasághoz...
2012. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Kedves elso. Neked kulon koszonet, bar nem tudom mibol gondolod, hogy ferfi vagyok?! Nem akarok k.rvat tartani, se kezdeni egy ilyennel. Szimpla velemeny kutatas. De minden ferfi ismerosom neveben koszonom az ovaintest :) En megmaradok a volegenyemnel ;)

2012. nov. 6. 17:35
 13/24 anonim ***** válasza:
64%

Nem igaz! Nem kell ahhoz útszéli prostinak lenni, hogy egy nő K legyen!

Amelyik nő váltogatja a partnereit, ki akarja élni magát, tapasztalatokat akar szerezni, lehet jó háziasszony, esetleg nevelhet gyereket, de jó feleség soha nem lesz! Számára a hűség ismeretlen fogalom! Előbb- utóbb változatosságra vágyik. megunja a férfit, elválik és lehetőleg anyagilag tönkre teszi a férfit!

2012. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, ez a mondás még abból az időből fakadhat, amikor az ilyen nők nem önként lettek kur.vák hanem megélhetési kényszerből, na ők valóban ha férjhez mentek és megfogták a szerencséjüket, nagyon jó feleségekké váltak, mert megbecsülték az helyzetüket.

A mai k.urvákkal már nem ez a helyzet, ők önként és dalolva lesznek luxusprostik, illetve örömlányok, mert a könnyű pénzszerzés lehetőségét nem adják fel, egy 80 ezres fizetésért. Az ilyenek nem is akarják abbahagyni.

2012. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
59%
Kedveskérdező!Megfordúlt a fejemben az is hogy te nő vagy,és vagy ku.rva voltál vagy az vagy és kíváncsi vagy az emberek véleményére.A 2 válaszomat pedig nem tudom miért pontoztátok le én nekem két valódi ex ku.rvával volt dolgom komolyabb kapcsolat céljából,akkor már nem ku.rvaként.Mind kettő vissza tért eme ősi meseterséghez,akinek fájt az igaszság at sajnálom.De a ku.rvák élete általában kevés esetben végződnek meghitt családi fészekben.
2012. nov. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én most a hivatásos k.urvákról beszéltem, gondolom arra célzott a kérdező. A k.urva típusú nő az más, az akkor is ribi lesz ha százszor férjhez megy.
2012. nov. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
23%

17:33


Ha lett volna eredeti ex ku.rva barátnőd akkor nem mondanád ezt.Egy ku.rvát soha nem fogsz megérteni mert ők sem értik magukat.Hidd már el nekem hogy aki hozzá szokik ahhoz az életvitelhez nagyon nehéz mind arról lemondani!!Független és teli van pénzel és jól keres vele.Ha hozzá szokik az istennek nem fog azzal felhagyni.Egy ku.rvának soha nem fogod megérteni a lelkivilágát.

2012. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
17%
Az expasimtól egyszer megkaptam, hogy k-ból lesz a legjobb feleség, rám célzott ezzel, mert nekem több partnerem volt, mint neki... Aztán megcsalt és elhagyott egy vérbeli K kedvéért. Úgy látszik, nősülni akar. :/
2012. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Hú de tapasztaltak vagytok Istenem...váó, a 8 ismerős közül akikkel találkoztok megvolt 2 és mind k.rva volt és akkor mindenki az is marad...én nem 1 olyan embert ismerek akikre azt mondták, (többek közt én is) soha nem veszi el őket senki, ezek riherongyok maradnak aztán csak nézett mindenki, hogy a kiélt rib@ncból olyan házi tündér és társ lett lett, hogy némelyik jobban főz mint az ittlevő nagy egós női "szakácsok" 3/4-ede.

Szóval van amikor igaz. Nem hülyeségből él a mondás.

Persze van aki az is marad, de az idő hatására minden nőben elkezd mocorogni valami és legtöbbször a fordulat is jön ha meg nem akkor legfeljebb kifogott egy ugyanolyan pénzes stricit akiért meg amúgy sem kár.

2012. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Felre ertes ne essek... Soha nem voltam, nem is vagyok es Soha nem is leszek K.

A kerdes pusztan kivancsisagbol tettem fel. Mert elofordul sok esetben, hogy egy egy ismerosom elhagyta a normalis noi parjat egy riherongyert... Ez ihlette meg a kerdest. Uh kedves elso, legyel szives ne altalanosits csak azert mert k.vakon kivul nem fujt mast utadba a szel.

2012. nov. 6. 19:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!