Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok igaz-e a mondas?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok igaz-e a mondas? Egyetertetek-e vele? K-bol lesz a legjobb feleseg?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 16:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Inkább az az igaz, hogy egy nő az utcán szelíd, kedves legyen, az ágyban meg egy "k.rva".

És az én véleményem, hogy NEM, soha nem lesz belőlük legjobb feleség!

És márpediglen pont azért, mert fontosabb volt nekik a sokkal-sokkal több pénz, mint amennyit a k.rvaság előtt kerestek, mint az erkölcsösség... Akárki akármit mond, azért, hogy legyen házam, autóm, stb.-m nem adnám el a testem. Az én nézeteim szeritnt egyáltalán nem normális.

2012. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nem igazán értelek kérdező!Te feltetted ezta kérdést a ku.rvákoról.Na már most nekem a ku.rva az aki pénzért b@szik vagy b@szott valamikor.Nekem ez a ku.rva!Ez nem általánosítás a ku.rva az ku.rva ennyi.Mit nem értesz ezen??Feltettél egy kérdést és én szerintem elég jó választ adtam neked.Én pontosan tudom miért adtam ez a választ és ahogy te fogalmaztál nem csak k@rvákat fújt utamba a szél és ezért vasn összehasonlításom egy normális nő és egy ku.rva között és ezért írtam azt amit.Vannak nők akik félre b@sznak és nem kérnek érte pénzt vagy csak hetente váltogatjáka partnereiket,ha te ezekre gondoltál a kérdésedben akkor ők nem ku.rvák,egyszerűen szeretik a f@szt és a változatosságot.Ezek a ribancok.De mivel te ku.rvát írtál én arra válaszoltam,aki ku.rva az ku.rva és az pénzért b@szik és ebben semmi álltalánosítás nincsen.Nekem volt nem ku.rva rendes párom is,és éppen ezért letudom vonni a következtetész és a különbséget.
2012. nov. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 imrerobi válasza:
Határozottan nem igaz. A ku-rv@ az ku-rv@ is marad, nem tudja abbahagyni,hajtja a vére.Még ha változni is akar nem sikerül neki,visszatér.Sajnos én később tudtam meg volt is néhány álmatlan éjszakám.Ezek erkölcsi nullák,kihasználnak,hazudnak,szóval ne legyetek álomvilágba,ne kezdjetek velük mert ráfaragtok.Ezt sajnos tapasztalatból írom.
2013. szept. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Csicsikusz ***** válasza:

Inkább forditva: feleségből lesz prosti. Egyszer elmentem egyhez, saját tapasztalatom volt de Lehet én fogtam ki rosszat, miközben a nővel voltam, odakint a hidegben várt a palija/férje a 3 éves gyerekükkel-ez utolag derült ki, ráadásul nem is ugy nézett ki mint a képeken, 1 kis szőrszállal is baja volt. 25 ezrem es 1 napon ráment. De szerintem ha van pár 100ezer fölösleges pénzed eljárhatsz egyhez összejöhettek , hátha nem szórja el ékszerekre drága haszontslan dolgokra és nem csak magára költi, hajrá fogj ki egy olyat. Egy nem prosti barátnőt sokkal olcsóbb fenntartani, legközelebb már nem fogom sajnálni normális nőre a pénzt. Inkább menjen el napi 5000ft om mint 25000

Szar világ ez amit csak a pénzéhség hajt, egyesek a saját anyjukat/feleségüket is képesek eladni a pénzért. Ugyanilyenek a prostik is magukat árulják, pénzéhes agymosott zombik. Egy értelmes komoly nő nem a tárcád vastagságát fogja nézni hanem hogy nem vagy önző amikor valamit fizetni kell kettőtökért, h meg tudod teremteni az anyagiakat. Bár ez sem egyszerü mert nem keresel annyit h fenntarts egy jobb autót v saját, jo állapotu lakást vegyél. itt Mással van a probléma , a prostitució csak egy következmény.

2018. dec. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!