Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít manapság az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít manapság az intelligencia a lányoknak egy fiúban?

Figyelt kérdés
Arra értem, hogy amikor egy férfi és egy nő beszélgetni, ismerkedni kezdenek, milyen súllyal esik latba az általános műveltsége, szellemessége az illetőnek?

2012. nov. 29. 21:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Én arról beszélek ha van egy párom bármiről eltudjak vele beszélgetni, tehát minden témához hozzá tudjon szólni és ha kérdezek tőle egy alap dolgot amit általában egy férfinak tudnia kéne ne az legyen a válasz, hogy nem tudom.
2012. nov. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert sok ellenpéldát láttam már. Remélem, hogy ma is számít, nemcsak a régebbi időkben.
2012. nov. 29. 22:22
 13/27 anonim ***** válasza:

Számomra olyan fontos, hogy alapkövetelmény.


Mondjuk már nem mai csirke vagyok :D

2012. nov. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
De ha ilyen nagy a jelentősége, akkor miért látni annyi nőt síkhülye férfival?
2012. nov. 29. 22:30
 15/27 anonim ***** válasza:
Lehet hogy erre mondják, hogy megtalálja a zsák a foltját, mert vannak a kis idióta műnők, akik a műköröm építés alapjairól képesek kb beszélgetni, őket nem érdekli hogy a pasijának mi a véleménye a politikáról, mert nem érdekli őt se. Jól elbeszélgetnek a kutyákról meg hogy milyen szépen a süt a nap. :D
2012. nov. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
számítana, de a legtöbb pasi egy műveletlen bunkó
2012. nov. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
ó köszönöm :DD
2012. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

"számítana, de a legtöbb pasi egy műveletlen bunkó"


Azt hiszem, hogy ebben az esetben különbséget kell tenni pasi és "egyéb hímnemű élőlények" között.Nemegyszer tapasztaltam már, hogy remekül elbeszélgettem lányokkal, aztán utána leléptek egy nagyképű bunkóval. Utánaolvastam, a dolog magyarázata elvileg abban áll, hogy én nem vagyok "pasi" a szemükben.Megértettem, viszont kifordulni önmagamból nem fogok senki kedvéért sem. Viszont rendkívül sértőnek találom ezt a mondatot, főleg, ha belegondolok, hány kitűnő újságíró, kutató, különböző tudományágak szakértője, professzor létezik, akiknek szintén a nadrágjeles ajtón kell bemenni a mosdóba. Remélem, nincs harag, de ezt le kellett írnom!

2012. nov. 30. 00:26
 19/27 anonim ***** válasza:
Ha diplomás vagy annak tanuló muffal hoz össze a balszerencse/szerencse, tudod te, akkor kő keményen számít. Nem szeretik a tunya jószágokat. Ha egy munkásosztálybelibe dúrsz bele, akkor lehet,hogy nem figyelik annyira, akkor már a megnyerő külsőd, és az örömteli szemed is bőven elég elsz neki.
2012. nov. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

:)

Én gyakran láttam már rá példákat Vágó műsorában, hogy többdiplomás emberek leszerepeltek, míg egyes egyszerű közalkalmazottak brillíroztak. Nem mindegy, hogy az ember szakbarbár vagy érdeklődő. És az sem, hogy valóban okos vagy csak okoskodó. (Alekosz)

Nagy vonalakban valóban úgy van, ahogy mondod.

2012. nov. 30. 01:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!