Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet buta a kérdés de aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet buta a kérdés de aki látta az Alkonyatot válaszolna nekem? Szerelmi kérdés?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehetséges úgy érzeni ahogy Bella, hogy két ember szeret de az egyiket jobban? És szerelemmel? Én most így érzem mással volt ilyen? És sajnos nem egy tini vagyok :(
2012. dec. 5. 23:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehet így érezni,de döntened kell.
2012. dec. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csak sajna nem ennyire egyszerű. Párom van 2,5 éve. A "másik" emberke iránt lassan egy évtizede érzek (viszont nem láttam nem fájt)de ő most a tesóm párja. Félre ne értsd a remény is meghalt és ő nem létezik. Csak a szívemben. Iszonyú érzés. Nem tudom mi a megoldás.
2012. dec. 6. 00:00
 3/17 anonim ***** válasza:
lehet...
2012. dec. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mii? Kirúgta Edwardot?? A céda, tudod ki fogja nézni ezek után!
2012. dec. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
nézd, nekem 3 hónapja van férjem, és most érzem úgy, hogy beleszerettem valakibe, akit már 3 éve ismerek, csak eddig nem 'ismertem igazán' ... nem idegen az érzés.. egyfolytában rá gondolok, ugyanakkor a férjemet is imádom.. sajnos nem sok mindent tudsz kezdeni ezzel... menjetek el kettesben gyakran, randizzatok, talán visszahozza (vagy inkább elnyomja a másik iránti) érzést...
2012. dec. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
szerintem ha van vkid, és megtetszik vki más, főleg ha még bele is szeretsz, akkor az előző kapcsolatod nem az igazi, inkább csak megalkuvás, mert nincs/nem volt jobb..
2012. dec. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
előző vagyok. ha a tesód párja, el kell felejtened..de h h a saját tesód nem tudja, h te odáig voltál érte? Vagy ha tudja, h jöhetett össze vele? Ez kicsit fura így.. egyébként szerintem van 1-2 ilyen szerelem az ember életében, akit évek, évtizedek múltával sem fog elfelejteni. A kérdés, ha mindkét férfi ott lenne neked, melyiket választanád? Mert bár nincs választásod, ha a testvéred pasiját választanád, akkor a mostani párod csak "megalkuvás"
2012. dec. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha az első mellett észre vetted a másodikat akkor az elsőt nem szereted igazán.
2012. dec. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy tini, akkor miért az Alkonyatot veszed alapul?
2012. dec. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sokkal komolyabban venné mindenki a kérdést, ha nem az Alkonyattal kezdted volna. Minek kellett belekeverni...
2012. dec. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!