Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elutasított a lány viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasított a lány viszont látom rajta hogy nem vagyok közömbös számára. Erőltessem a dolgot?

Figyelt kérdés
vagy lehet h csak barátként tekint rám?
2012. dec. 8. 17:17
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
hány éves vagy?elég megközelítőleg
2012. dec. 8. 18:03
 22/34 anonim ***** válasza:

Most hogy jön ide a korom? :) :D

Úgyse azonos a kettőnk esete... szerintem.

2012. dec. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Fizikailag és jókedvileg mostanában kicsattanó korban vagyok. :D Olyan 18-20. A valóságban mondjuk legyek 26 és 36 között.
2012. dec. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Te mennyi vagy??? Kérdező
2012. dec. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a lány elutasította. A férfi tudomásul vette. Aztán a lány meggondolta magát, és a férfitől várja, hogy lépjen. Itt valami nem OK. Nem a nőnek kellene elmondania a férfi számára, hogy meggondolta magát? Hiába "jelezget", ha el van utasítva, akkor mit vár, mit fog lépni a férfi? Bepróbálkozik mégegyszer, hogy újfent leégesse magát? Talán el kellene mondani, hogy megváltoztak a dolgok :D
2012. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

De nem változott semmi. Végig ugyan azt gondoltam, csak épp azt akartam, hogy ne tudja... Amúgy meg nem is utasítottam el szó szerint őt.


Egyébként meg!!!! most nem az én ügyem a kérdés itt, hanem szegény Kérdező nem tudja, hogy mit tegyen.

A kérdező pedig nem nő (csak én vagyok nő). A kérdező egy férfi, akinek jelenleg fogalma sincs róla pontosan, hogy tetszik-e a csajnak.

KEZD ÖSSZEMOSÓDNI A KÉT ÜGY!

2012. dec. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

olvasva a kérdésed azért a te sztorid se egyszerű.25 vagyok.

Még valami,az eddigieket figyelembe véve szted (mint nő) ha eközben valakinek meg azt mondja hogy még néha hiányzik neki a volt barátja attól még érezhet úgy ahogy szeretném?

2012. dec. 8. 18:18
 28/34 anonim ***** válasza:

"Végig ugyan azt gondoltam, csak épp azt akartam, hogy ne tudja..."


És mi az oka, hogy azt akartad, hogy ne tudja, és most mi az oka annak, hogy már nem lenne baj?


Tudom, hogy két ügy, de szerintem a te ügyed lehet a megoldás a kérdezőnek, ha nincs más indoka, és tényleg nem csak bemagyarázza, hogy nem közömbös számára.

2012. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
25. Ettől tartok én is.
2012. dec. 8. 18:20
 30/34 anonim ***** válasza:

Szerintem attól még érezhet úgy.

Nekem volt egy hosszabb kapcsolatom és uncsi néha egyedül. Nem ő hiányzik, csak valaki társasága. Ez egy természetes dolog.

Mindenkinek van egy múltja amit nem olyan egyszerű ám elfejteni. Sőt elfelejteni sose tudja max. nem gondol rá.

Mondjuk én nem szoktam emlegetni az exem, csak a barátnőimmel szoktunk néha róla beszélni. De nekem már sose kéne vissza az ex.


Szerintem akar valamit a csaj tőled. Próbáld megkörnyékezni óvatosan.

2012. dec. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!