Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elutasított a lány viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasított a lány viszont látom rajta hogy nem vagyok közömbös számára. Erőltessem a dolgot?

Figyelt kérdés
vagy lehet h csak barátként tekint rám?
2012. dec. 8. 17:17
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Hogy történt az elutasítás? Szó szerint azt mondta, hogy mondjuk nem tetszel neki vagy ilyesmi?
2012. dec. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

huh hát pontosan már nem emlékszem valahogy igy:felhoztam neki h nem jövünk e össze mondta h nem igazán,de szeretné ha azért még találkoznánk, de nem megérti ha ezt én nem akarom

Nyíván kicsit pongyolán fogalmaztam de ez a lényeg.

2012. dec. 8. 18:42
 33/34 anonim ***** válasza:

Áhhh! Szerintem akar téged.

Én olyan butaságokat összehordtam szegénynek, hogy hihetetlen.


ÉN azt mondom, hogy egy próbát megér. Beszélgess vele 1x - 2x aztán dobd be, hogy egy ital mellett szívesen beszélgetnél. Ne mondd neki, hogy randi vagy ilyesmi, csak hívd el. Aztán majd alakul. Csak óvatosan az ilyen lányokkal. Nehogy nekiess, hogy járás meg ilyeneket. Óvatosan közelíts, mert elmenekül mint én...

2012. dec. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
hát remélem ill. Majd látjuk. Igen amit írtál azt egy életre megtanultam(hogyan kell bánni az ilyenekkel)
2012. dec. 8. 19:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!