Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elutasított a lány viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasított a lány viszont látom rajta hogy nem vagyok közömbös számára. Erőltessem a dolgot?

Figyelt kérdés
vagy lehet h csak barátként tekint rám?
2012. dec. 8. 17:17
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
és h jelezgetsz?
2012. dec. 8. 17:41
 12/34 anonim ***** válasza:

Én? Hát észreveszem amikor néz a férfi. Próbálom viszonozni, meg én is lesem, meg szemezünk mp-ig és hát próbálok odamenni hozzá ilyen meg olyan dolgokkal, hogy segítsen.

Én mást nem fogok csinálni, mert én vagyok a nő.


Ha valakinek nagyon mélyen a szemébe tudsz nézni és tartod a lány szemét magadon és nem kapod el a fejed, azért le lehet venni,hogy akar valamit. Szerintem ezt muszáj a pasinak is éreznie. De én sose kérdeztem meg ezt a srácot, hogy akar-e valamit. Nem őrültem meg. De nem csak úgy néz - tudom.

2012. dec. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ha konkrétan megmondanád neki, h ő is tetszik neked, szinte biztosan összejönnétek. De ha te szívesebben fősz inkább a saját levedben, hát tedd azt!
2012. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
na ő is valami hasonló módon nézett.
2012. dec. 8. 17:48
 15/34 anonim ***** válasza:

Ez az én kérdésem volt. Nagyon hasonló:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__37328..


Én? megmondani neki? És a férfiak miért nem próbálnak belevágni többször, ha bizonytalanok? Miért a nő?

2012. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Hát kérdező! szerintem ha ő is így néz, akkor tuti akar valamit, csak összezavarodott és azért viselkedett elutasítóan szerintem.
2012. dec. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

"És a férfiak miért nem próbálnak belevágni többször, ha bizonytalanok?"

Talán mert elutasítottad?

2012. dec. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Nem szó szerint őt utasítottam el. Nem mondta, hogy tetszek neki, vagy elhívna bárhová. Egyszerűen csak a helyzetem úgy állítottam be, hogy egy bizonyos időre minden pasit elutasítok. No a mindenki-t valószínűleg magára is vette és hát gondolom nem egy bizonyos időre, hanem végleg. Vagyis a szemének úgy látom nem tud parancsolni - szerencsére.
2012. dec. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
... bár sokra a két szép szemével nem megyek.
2012. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen csak a helyzetem úgy állítottam be, hogy ...."


- a helyzetem úgy állítottam be ---- úgy értem, hogy közöltem vele szavakkal.

2012. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!