Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Csak ki akar használni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem fb.-on 1 fiúval. Nagyon kedves, nagyon jól el tudunk beszélgetni DE van neki 1 barátnője a világ másik végén (nem értem, hogy tudják tartaní a kapcsolatot de mind1)A fiú mindig azt mondja, hogy milyen szép vagyok meg ilyesmiket. Egyik nap megkért, hogy mutassam meg magam camba, beleegyeztem. Akkor is agyon dicsérgetett. Tegnap is megkért erre, de ő soha sem kapcsolja be. Aztán tegnap momdta, hogy akar velem még sokat beszélni.

2012. dec. 9. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet csak kihasznál, vagy lehet a napiszarra gyűjti a videóanyagot! Vigyáz az ilyenekkel!
2012. dec. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak egy 58 éves, 120 kilós barom.

Álprofilképet nem nehéz szerezni a google-ról.


Nem túl biztonságos idegenekkel a fb-on ismerkedni.

2012. dec. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. hát nem tudom ... van neki sok képe és nem tűnik fakenek, de ezen már én is gondolkoztam:|
2012. dec. 9. 09:34
 4/11 anonim válasza:
Kérd meg, hogy mutassa meg magát camon ha nem teszi akk sztem szakísd meg vele a kapcsolatod... :/
2012. dec. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már megkértem rá tegnap, de ő azt mondta, hogy érjek be a képeivel :S
2012. dec. 9. 13:39
 6/11 anonim ***** válasza:

Hagyd!! Tényleg hagyd.. :(

Ez tuti fake, lehet, hogy csak rákeresett egy görög srácra, és lementette a képeit..

Ez tényleg nagyon nagyon veszélyes!

2012. dec. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ma még nem beszéltünk, szerintem hagyom, mert kezdek félni :/
2012. dec. 9. 14:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy így mondom, de féljél is. Nemrég egy lány öngyilkos lett, mert egy fiú rávette, hogy mutassa meg magát Web-cam-on meztelenül. Erre persze a lány beleegyezett. A srác kiderítette hogy hol lakik, és minden ismerősének elküldte a videót. A lányt az őrületbe kergette.
2012. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Amandára gondolsz ?
2012. dec. 16. 16:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Nemcsak Amandáról van szó!


A világon százak, ezrek életét tette tönkre a Facebook, valódi és trükkös, koholt adatokkal és képekkel. Szörnyű bosszúálló fegyver tud lenni a rosszakaratűak vagy a betegesek kezében.

Persze ezt nem azért mondom, hogy nagyon beijedj, de az óvatosság sosem árt. Ha ez a fiú nem akarja magát megmutatni de téged folyton látni akar, akkor ott valami nem stimmel! (Nézd meg pl. hogy van-e közös ismerősötök?)

Amíg nem tudsz többet róla, a bizalmatlanság (sajnos) ma szinte kötelező!


[link]

2012. dec. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!