Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Csak ki akar használni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem fb.-on 1 fiúval. Nagyon kedves, nagyon jól el tudunk beszélgetni DE van neki 1 barátnője a világ másik végén (nem értem, hogy tudják tartaní a kapcsolatot de mind1)A fiú mindig azt mondja, hogy milyen szép vagyok meg ilyesmiket. Egyik nap megkért, hogy mutassam meg magam camba, beleegyeztem. Akkor is agyon dicsérgetett. Tegnap is megkért erre, de ő soha sem kapcsolja be. Aztán tegnap momdta, hogy akar velem még sokat beszélni.

2012. dec. 9. 09:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Utolsó ! köszi a válaszodat, amugy nincs közös ismerősünk.
2012. dec. 17. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!