Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félreértettem volna a felszíne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreértettem volna a felszínesség és a való élet fogalmát?

Figyelt kérdés
Túlságosan félénk, gátlásos fiú voltam/vagyok. Látom, hogy persze alap dolgok mellett (ilyen a pénz, izom, humor) elég felszínesen gondolkodnak a szép, és életvidám, humoros csajok.Érdemes lökni a rizsát? mert elég sokan ezt teszik, és aki szóval tartja a csajt annak nyert ügye van. Most a csajok ennyire felszínesek, vagy csak az is jólesik nekik, ha egyáltalán valaki elbeszélget velük?18f
2012. dec. 9. 18:34
 1/4 Mókusgyilkos ***** válasza:

ja ja az igazán mély beszélgetésekhez nem kell lökni a rizsát csak bambulsz néma kussban és így ki ismered a másikat... logikus..


am pont ugyan olyan "felszínes" vagy mint akiket leírtál:

mi is számít szerinted másoknál: pénz, izom, humor.

és h skatulyázod be te a csajokat: szép, életvidám, humoros.


WTF?!

2012. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nők felszínesek és pletykázók,ezért nem érdemlik meg hogy foglalkozzak velük,a férfias nők valószínű jobbak ilyen téren,de azok meg mintha felvett keménységet és hidegséget sugároznának magukból...


Én nem leszek pof*zógép csak azért hogy lenyűgözzek pár nőt,ugyan.

2012. dec. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem skatulyázni akartam, csak kifejezetten az ilyen tulajdonságú csajokról kérdeztem. a pénz, izom, humor, úgy értettem hogy sokuknál alap, nem is ez a lényeg a kérdésben, hanem a beszélgetés.
2012. dec. 9. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:

hát igen, a nők ilyen felszínesek, hogy beszélgetni kell velük..:/:D

most mit vártál? megjelensz izommal, pénzzel és rájuk nézel és a lábaid elé hullanak vagy mi?

ezt most nem is értem:/..

mi a Te elképzelésed?

2012. dec. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!