Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem volt még párom, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem volt még párom, és ez az élet más területein is hátráltat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy vannak időszakok az életemben, amikor minden flottul megy, mostanában viszont irtóra frusztrált vagyok, ha szóba jönnek a nők, ez a kérdés pedig (a párkapcsolat hiánya) rányomja a bélyegét a másokkal való kapcsolataimra, a tanulmányaimra, a tevékenységeimre. Másfél éve depresszióval kezeltek, hála Istennek kijöttem belőle, viszont ismét kezdek magam fordulni. :/
2012. nov. 2. 01:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. nov. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
És mi az oka annak, hogy nem volt még barátnőd?
2012. nov. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

21/f


Csakis én vagyok az oka: rég túl vagyok azon, hogy a nők a pénzre meg a jó pasikra buknak (ok, nem tartanak rémségnek), tudom hogy a jó kiállás és a rámenősség a nyerő: viszont ezeket a tulajdonságokat nem tudom magamból kisajtolni. Voltak/vannak próbálkozásaim, viszont egyre ritkábban.

2012. nov. 2. 01:08
 4/23 anonim ***** válasza:

Nem vagy még idős annyira, többre gondoltam.

Így viszont azt tudom mondani, hogy próbálj ismerkedni bárhol, bármilyen lehetőséget kihasználva.

Ha vannak havernőid akkor próbálj velük lógni meg a barátnőikkel.

Ne sztresszelj, ők is emberek.

Biztos bejöttél már valakinek, csak nem ismerted fel a helyzetet, és nem lépted meg a lépést.

Látómezőn kell lenni! :D

2012. nov. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 okoska31 ***** válasza:
amíg megtalálod az igazit, érezd jól magad az esélyesekkel is....
2012. nov. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Tudok róla, hogy szimpatikus voltam egy-két embernek, csak a hülyeségeim miatt mindig elrontottam a dolgot.
2012. nov. 2. 01:17
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt, magánügy,hgoy miért,a lényeg, velem mindig is kedvesek voltak, nincs gond szerintem kinézetre. Én ezt teszem: úgy döntöttem, fizetős kéjnők társaságában fogom kiélni a nemi vágyaimat. Ő rajtuk vígasztalódom. Könnyebb ,gyrosabb módja a puncihoz jutásnak, hisz rendes férfiember csak szexet akar ugyebár. AZt meg stituáltaktól lazán megkapom, még barátnő hangulatot is teremetenek, hogy visszajáró kuncsaft legyek. Hidd el, a te farkad is meggyúrmáznák, és máris szertefoszlanak a fekete felhők az elmédből. Ha nem születtél párkapcsolatra, akkor úgysem fogsz nagydumás magabiztosság - man lenni belül. Sokmindenen lehet változtatni, de a jellemen nem. A jellem is tud változni, de inkább negatíb irányba!
2012. nov. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#7


Hidd el, gondolok erre is, csak a pénz nagy úr, ugyebár. Mondjuk nem is feltétlenül a szex a probléma, hanem a maga a társ és a szeretet hiánya. Nem stílusom a nyáladzás, de ez az igazság.

2012. nov. 2. 01:22
 9/23 anonim ***** válasza:

Milyen hülyeségeket csináltál?

Amúgy ezen nincs értelme sztreszelni, okos gyerek vagy rájöttél, hogy mit rontottál el. Tapasztalatott szereztél, amit legközelebb ki tudsz használni.

2012. nov. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Cső, tesó! Én is pont emiatt szenvedek.
2012. nov. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!