Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami gyenge szociális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami gyenge szociális fóbiám van. Segít valaki? 20f

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg, hogy nem merek idegenekkel beszélgetni, ismerkedni, sőt még a szobatársaimmal sem sikerült összehaverkodnom :/

Egyedül nem nagyon merek kimozdulni, max boltba, vagy az egyetemre...

Érzem, hogy könnyen lehetne rajtam segíteni, ezért semmiképp sem szeretnék pszichológust. Barátaim, haverjaim nincsenek, de pont rájuk lenne szükségem. Hogy legyen valaki, akivel kimozdulhatok, aki elhív mindig valami buliba, vagy sportolni, stb... ha van mellettem valaki ismerős, akkor nem érzem annyira a félelmet :)


Úgyhogy most ezt a semmilyen állapotot kellene megszakítani valahogy, mert már nagyon unom, hogy egyfolytában csak a szobámban vagyok... de hogy? :/

A régi osztálytársaimmal talán barátkozhatnék, csak az megint... :/ Meg csak facebookon tudnék rájuk írni.

Magától meg úgy sem fog segíteni senki sem, nekem kell megoldanom :(



2012. dec. 11. 01:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
15%
9 -es, ez a 150 éves meztelenkedős izéd farkasordító nagy badarság, azt ugye tudod? Miért, miért? Azért mert minden csak! addig számít amig te vagy, amíg élsz. Na és addig igenis fontos a megítélés, a társadalom értékítélete rólad, hogy mennyire vagy befogadott vagy kitaszított gané. Ha nem vagy összeegyeztethető a társadalom zömével, a közakarattal, az evolúció követelményeivel, akkor gyakorlatilag szart se érsz. Itt csak ennyiről van szó. Ha nem tudod hozni az elvárt színvonalat, akkor nagyon is megalapozott a szociális fóbia.
2012. dec. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
nem mondj nekem ellent a gyerek előtt,mert összezavarod!:D
2012. dec. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
A #10-es válaszoló irományát addig olvastam, hogy: "egész hátralévő életedben hátráztat". Érdemes tovább olvasnom, vagy hülyeséget ír utána is?
2012. dec. 11. 02:26
 14/22 anonim ***** válasza:
konkrét megoldást ő sem tud, ahogy szerintem még nagyon sok ember
2012. dec. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező: Ha kérdezel vmit, akkor b.zmeg illik elolvasni a válaszokat, és nem gúnyolódni, mert itt te vagy a lúzer és nem ők. Ha nem akarsz segítséget, akkor meg minden untatsz minket ilyen sz.r kérdésekkel? idióta
2012. dec. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Márpedig szerintem a 10-es válaszát felesleges elolvasni, mert csak az észt osztja, de megoldást nem ajánl.


Kérdező, az a helyzet, hogy ebből neked, saját magadnak kell kitörnöd. Más nem tudja megoldani helyetted. Szerintem kezdd el apránként. Pl. ha kaját csinálsz, vagy nasit eszel, kínáld meg belőle a szobatársaidat. Néha menj el sétálni, csak úgy, egyedül, ha fontos, hallgass zenét, de azt sem muszáj. Ha beszélnek hozzád, amikor válaszolsz, mosolyogj. Ilyen apróságokkal kellene elindulnod szerintem.:)

2012. dec. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem meg a 10-es válaszát igenis érdemes elolvasni, mert ugyanolyan szemszögből ír, amiből a kérdező tette fel a kérdést. Elgépelt egy szót? Na és... Attól még érthető a mondat nem? Szánalmas,hogy egy apró hiba miatt már gúnyolódsz rajta, holott te kértél segítséget!

Lehet, hogy a 10-es negatív, de igaza van. Vért fogsz izzadni, mire kikecmeregsz ebből az állapotból, és hatalmas orbitális baromság az, hogy már csak egy utolsó lökés kell. A filmekben nincs olyan szuperhős, aki adhatna neked ekkora lökést. :D

Nem mersz kimozdulni egyedül? Akkor sipirc valahova, ahelyett, hogy a gép előtt várod a csodát, és kezdetben egy- egy emberhez menj oda beszélgetni, ismerkedni. Vadidgenekhez! Ha lehet olyanokhoz, akiket soha többé nem látsz, vagy erre nagy az esély. Ebből szerintem ki lehet indulni, de csodát ne várj.

Szükséged van barátokra, haverokra? Menj és keresd meg őket, mert ők nem fognak téged!

23/N

2012. dec. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
9%

ez

a 10es egy idiota.

nehogy rahallgass...

2012. dec. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Az a jófej 10 es vagyok, akit annyir boldoggá tettetek hogy leidiótáztatok. Köszöntem szépen :D

17 es neked meg tényleg,hogy mellettem vagy.

De most őszintén? EMberek? Ne kábítsátok, ne mossátok már szerencsétlen kérdező fickó agyát? Kicsit úgy álltok hozzá, mintha be akarnátok bizonyítani a fogtündért. Haggyuk már...

Nagyon jól tudom miről van szó, mert jóformán magamról /is/ írtam, és tudom, hogy baromi nehéz ügy kitörni. Ez csak egy tényközlés volt, leginkább annyi volt a célja,hogy lássa más is van ilyen helyzetben, és hogy igazából erre külső segítség nem létezik. Nem fog neked egy pszichiáter sem varázspálcát törni a fejeden, amitől holnapra egy igazi társaság centrumává fogsz válni. Én nem hiszek a csodákban. De ha mégis történik, az csak rajtad fog mulni, és nem mások segítéségt kell kérni. El kéne kezdened gondolkodni, hogy hol mit basztál /baszak el/ az életedben, és szépen megoldogatni ezeket a gátlásokat, problémákat. Csak egypár önismereti elgondolkodás segíthet rajtad, ehhez magadban kell elmélyedned. Ha már felismerted, mibajod, akkor az jó, de még mindig nem jöttél ki teljesen a pöcegödőrből, amiből sokan ki sem találnak. Még igazán nekem sem sikerült, de vannak pozitív napjaim. Igazából az a gond,hogy a környezeted szarik rád. Azt sem tudják mibajod, néma kölöknek annya sem érti a szavát. Úgy vannka vele, ha te nem mész oda hozzájuk, akkor szarnak rád, mert te is ezt teszed velük. Egyedül tenglengsz. Csak akkor tudna ez változni,ha a környezetedben lévő emberek valahogy hajlandók volnának felkarolgatni, a nők leszólítgatnának, nekiállna mindenki haverkodni veled, ez volna igazából az a kezdő löket amiről fentebb szó lett volna másképp. De ez ha nem történik meg, akkor mivan? Semmi.. és ez a gond. Tehát csak neked kell magadat rávenned arra,hogy nyiss feléjük. Ezen senki nem tud segíteni.

2012. dec. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Na, az volt a bajom, hogy megvan az elhatározás, kicsit motivált is vagyok, aztán meg jött egy ilyen válasz, hogy örökre ilyen maradok. Ez nem tetszett! :)
2012. dec. 11. 14:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!