Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami gyenge szociális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami gyenge szociális fóbiám van. Segít valaki? 20f

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg, hogy nem merek idegenekkel beszélgetni, ismerkedni, sőt még a szobatársaimmal sem sikerült összehaverkodnom :/

Egyedül nem nagyon merek kimozdulni, max boltba, vagy az egyetemre...

Érzem, hogy könnyen lehetne rajtam segíteni, ezért semmiképp sem szeretnék pszichológust. Barátaim, haverjaim nincsenek, de pont rájuk lenne szükségem. Hogy legyen valaki, akivel kimozdulhatok, aki elhív mindig valami buliba, vagy sportolni, stb... ha van mellettem valaki ismerős, akkor nem érzem annyira a félelmet :)


Úgyhogy most ezt a semmilyen állapotot kellene megszakítani valahogy, mert már nagyon unom, hogy egyfolytában csak a szobámban vagyok... de hogy? :/

A régi osztálytársaimmal talán barátkozhatnék, csak az megint... :/ Meg csak facebookon tudnék rájuk írni.

Magától meg úgy sem fog segíteni senki sem, nekem kell megoldanom :(



2012. dec. 11. 01:04
1 2 3
 21/22 Missi_Key ***** válasza:

olyan nincs hogy ok nélkül.

lehetsz ennyire introvertált, csak azt autizmusnak hívják... ha ez a bajod olvass utána van sok ezzel a témával foglalkozó blog is akár, de amúgy nem hinném hogy autista lennél...


ha félsz az valamitől kialakult, attól is lehet persze hogy sohasem csináltad, ismeretlen mint ahogy előttem is írták.

de nekem ez a kérdésed akkor is társkeresésnek tűnik..kell aki lökdössön...válts kategóriát szerelem sex-re.

2012. dec. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Brian Tracy - Phoenix szeminárium


nekem ez segített újjá születni :P :)

2012. dec. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!