Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél az exed esküvőjére,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennél az exed esküvőjére, aki életed szerelme volt és még mindig szereted? Meghívott.

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 12:17
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
10-es! Ez nem semmi történet!
2012. dec. 12. 12:52
 12/24 anonim ***** válasza:
dehogy mennék, minek kínoznám magam még jobban??
2012. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem, soha. Akkor sem, ha már nem szeretem. Nem vagyok az az "exekkel barátkozós" típus. A barátaim a barátaim, a pasim a pasim, az exem az exem. Nem fordítom el a fejem, ha szembejön az utcán, de sem találkákat, sem esküvőmeghívást nem fogadnék el. Mondjuk nem is tartok kapcsolatot egyikkel sem, tehát valószínűtlen, hogy meghívnának.
2012. dec. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%

Nem mennék el!

Nem leszünk soha egymás számára közömbös emberek, ezzel tisztában vagyunk mindketten. Sőt a párja is. Mindannyiunkat kellemetlen helyzetbe hozna a jelenlétem.

Viszont kedves gesztusnak tartanám, hogy meghívott, megköszönném, gratulálnék és talán még valami viccesre vett ajándékot is kapna. :)

2012. dec. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Nika85 válasza:
Én semmikép nem menék el,minek? hogy felszakítsa a sebeid! Nem szabad a múltat le kell zárni!
2012. dec. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
76%
Ez a kérdés nem pontos. Ha úgy kérdezed hogy van-e új barátnőm pl és úgy hiv meg h menjünk el, tekintettel lennék az új nőmre, nem mennék el sem azért hogy később vitákat szüljön sem azért hogy eszembe jussanak a régi jó dolgok. Viszont ha egyedülálló lennék, simán elmennék mert nem bántanám meg az új párom. Az meg a legkevésbé sem érdekelne mit gondol a vőlegény mivel nem miatta mennék :)
2012. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
100%
max egy kioldott kézigránáttal....
2012. dec. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Mi a fenéért mennék el? Nem ettem meszet. Mégsem mehetek oda az örömférjjel beszélgetni arról, hogy a kedves neje milyen jól szop. Vagy igen?
2012. dec. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
dehogy mennék! NEM IS ÉRTEM KI KÉPES ILYESMIT ELVISELNI ÉS JÓPOFIZVA VÉGIG CSINÁLNI.
2012. dec. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
77%
Én minden volt barátommal nagyon közeli baráti kapcsolatban vagyok. Igaz,már nem vagyunk szerelmesek egymásba,de barátilag mindent megtennénk egymásért. Kölcsönösen segítünk mindenben a másiknak, még párkapcsolati témákban is...ismerjük és szeretjük egymás családját és az épp aktuális párját is. Szerintem nincs ebben semmi, amolyan "pont eleget tudsz rólam,hogy legjobb barátok legyünk" kapcsolat van köztünk. És igen,elmennénk egymás esküvőjére,sőt,még szervezni is segítenénk egymásnak. Mi örülünk,ha a másik boldog. Viszont természetesen nem mennék el,ha bármelyikük aztmondaná,hogy "figyelj,a menyasszonyom nem szeretné,ha ott lennél" .Teljesen megérteném,akkor is,ha nem értek vele egyet. De a te problémád kicsit más,mert még mindig szereted. Valószínűleg azért hívott meg,mert szeretné,hogy ottlegyél. Viszont te udvariasan visszautasíthatod,ha úgy érzed,hogy ez nem lenne helyénvaló. Döntsd el,hogy mit jelent számodra a kapcsolatod vele, és ha nem akarsz elmenni,ne tedd. Annak semmi értelme,hogy csak eggyel több ember legyen ott. Csak akkor menj el,ha tudsz teljes szívedből örülni a boldogságuknak.
2012. dec. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!