Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél az exed esküvőjére,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennél az exed esküvőjére, aki életed szerelme volt és még mindig szereted? Meghívott.

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 12:17
1 2 3
 21/24 Lifeishard ***** válasza:
Nem.
2012. dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Menj el! Hülye vagy!? Ingyen kaja, ingyen pia!! Beszólhatsz az apjának, az anyjának büntetlenül!!! Legjobb!
2012. dec. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Miért nem mennétek el? Én szívesen elmennék!! Ha tényleg szereted örülsz, hogy boldognak láthatod, nem? Legalábbis én így értelmeztem a szeretet és igy is érzek az exem iránt!

De csak úgy mennék, hogy vinném én is a páromat.

Ha tényleg szereted örülj, hogy révbe ért és végre megtalálta a boldogságot!

2012. dec. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Bárcsak az én exem is meghívna az esküvőjére!! Baráti viszonyban maradtunk elvileg, de ő semmi pénzért nem hívna meg pedig mi túl vagyunk egymáson. Én meghívnám az enyémre és nem zavarna, ha a barátnőjével jönne! Bár én nem vagyok már szerelmes belé, de úgy szeretem mint egy haveromat annak ellenére amit velem tett. Gyűlölnöm kéne azok alapján, de nem vagyok rá képes.

Nem vagyok mazochista, de úgy érzem akkor is elmennék ha szeretném ahogy a kérdező írja. Bár ebben talán az is közrejátszik, hogy imádom az esküvőket és bárkiére szivesen mennék.

2012. dec. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!