Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki képtele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki képtelen a szerelemre? Törődésre vágyik, de ha valaki egész véletlenül közeledni mer, akkor mégis menekül, utál egyedül lenni, mégis maga alatt vágja a fát?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 23:06
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Szedek nyugtatót, ha viszont a tükörbe nézek akkor elfog a rosszullét, és ideges leszek. De azért köszi!
2012. dec. 15. 23:55
 12/20 Ivan Iljics ***** válasza:

Ajánlanék még egyet, ha szabad:


Ahogyan az allergiát, esetlegesen javíthatod ezt is a tolerancia növelésével. Nem kell nagy adagokban, elég ha akár csak Skype-on keresztül ismerkedsz napi szinten.

Igazából örülnék ha megismerhetnélek, ha gondolod beszélgethetnénk. Nem kell látnod és nekem sem kell megmutatnod magad, viszont hallanánk egymást és tudnánk beszélni, ismerkedni ami talán javítana a szorongásodon.


Vagy írhatsz levelet, e-mailt ha ez neked túl sok.

Nem harapok. :)


Tényleg, javaslom hogy próbáld fokozatosan apránként növelni az idegenekkel való kapcsolatfelvételt és kommunikációt. Ha nem velem, akkor mással.


De ez is csak egy javaslat, semmi erőszak. Bármikor írhatsz nekem: misi.verhas@gmail.com

2012. dec. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én nőként érzek így..Nekem igazából csak azzal van bajom, hogy még nem volt barátom, mert mindig valaki olyanra vártam, akivel kölcsönös a szimpátia és eddig nem is éreztem szükségét sem egy fiúnak sem.

Viszont nem hiszem, hogy e miatt nagyon kezeltetni kéne magad, hanem járj közösségbe, ismerkedj meg más emberekkel és próbálj közeledni a lányokhoz..

Hidd el, egy kis idő múlva már képes leszel közel engedni magadhoz másokat is.

2012. dec. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#13

És nálad mi a megoldás?

2012. dec. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ!

Kedves Ivan Iljics (remélem nem fáj nagyon az oldalad :P)

köszönöm szépen a tippeket, sajnos pont az a baj, hogy így neten keresztül nincs is akkora baj, ismerkedtem több emberrel is, de ezek nem valóságos kapcsolatok. A való életben képtelen vagyok, és ezáltal, hogy csak neten voltak "barátaim" még inkább elszigetelődtem, elmenekültem ezekbe a mesterkélt "kapcsolatokba"...

2012. dec. 16. 00:39
 16/20 Ivan Iljics ***** válasza:

Ha már vannak internetről ismerőseid, akkor szervezz velük találkozót barátságos, ismerős környezetbe környezetbe. Akár napi gyakorisággal!


Tényleg javaslom a Skype-ot is. "Élőbb" mint sok egyéb online kommunikációs forma és teljesen ingyenes.

2012. dec. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy?:)


És én is pont ilyen vagyok mint te..képtelen vagyok a szerelemre egyszerűen..nem megy nekem..:/

2012. dec. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Minek szedsz nyugtatót? Csak tönkre fog baxni!
2012. dec. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Kedves kérdezo, mi lett veled azota? 🙂 Találtál valakit? 🙂
2018. aug. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem mert elvitték azóta az ufók :D
2019. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!