Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember vagyok én, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember vagyok én, ha ezeket gondolom?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, egy kényes kérdésről lenne szó és ha minden válasz rendkívül elítélő lenne, akkor sem fogok a nem létező kardomba dőlni.

A lényeg egy (számomra mindenképpen) érdekes kontraszt kérdése lenne.

Én magam sosem voltam az a típus, akiért megőrülnek a nők. Önmagában ez még hagyján, de még csak egy közepes szintet sem sikerült elérnem a lányoknál, az eredménylistám elég szegényes és már évek óta zérón vagyok ezen a téren.

A rokonaim, ismerőseim körében nagyon pozitív a megítélésem, jó és értékes embernek tartanak. Nem is értik, hogy miért nincsen senkim, mindenki szerint megérdemelném, hogy legyen. A véleményük szerint éna komoly kapcsolatok embere vagyok.

Mivel régóta nincs senkim, ezért szex sincs az életemben már régóta.Sosem volt egyéjszakásom, sem szeretői kapcsolatom, nem is lennék képes felszedni egy lányt erre, sőt, per pillanat azt hiszem, semmilyen kapcsolatra sem. Mivel úgy érzem, nincs vesztenivalóm, ezért arra gondoltam, hogy a közeljövőben inkább prostituáltakhoz szeretnék járni. Igényes, lakásos, kulturált nőkhöz természetesen. Amikor itt a fórumon egy helyen kifejtettem az elképzelésemet, akkor kb. egy gyerekgyilkosnak kijáró módon viszonyultak hozzám, amolyan söpredékként kezeltek.Bár hasonlóra számítottam, de ez az utálat mégis meglepett.Tudomásul vettem, de elgondolkodtatott. Most mégis, milyen embernek számít az, aki olyan gondolkodású, mint én most?



2012. dec. 19. 22:47
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
47 %, miért? Attól félsz, hogy elkapok valamit és átadom a leendő barátnőmnek? Vagy esetleg attól, hogy én égek ki belül? Nyugodtan válaszolj, nem sértődöm meg. Már vágtak hozzám mindenféle magyaros kifejezést, nem lenen új.
2012. dec. 19. 23:16
 12/23 A kérdező kommentje:

86 %, én azt gondolom, hogy azok a lányok, akik nem kelendőek, általában elég antiszociálisak/szúrósak. Ezt abból gondolom, hogy ismerek olyan csajt, aki úgy néz ki, mint egy boszorkány (anno a fősulin sok srác őt nevezte meg a legcsúnyább lányként), nyers és szókimondó a stílusa (viszont jó fej)de mégis mindig volt barátja. Sőt, egy időben öt kérője is volt, akik rá pályáztak.

Őszinte leszek veled: egy bizonyos mértékű fizikai vonzalom nekem is kell.Nem kell plázacicának lennie, de ne legyen túlsúlyos és aránytalan. szerintem ez még belefér.

2012. dec. 19. 23:21
 13/23 anonim válasza:

Amit sokan nem tudnak hogy csak akkor lesz barátja/barátnője valakinek, ha rendben van magával.

Önbizalom az 0/10, és ami még rosszabb hogy nem fogadod el magadat olyannak amilyen vagy. A leírásod alapján rendes arcnak tűnsz, fontos hogy törődj magaddal, jól nézz ki,(már csak az első benyomás miatt) ha ez nincs meg járj sportolni, legyél többet emberek között, és beszélgess lányokkal. Amíg saját magad nem változtatsz a dolgokon, addig ne is várj változást.

2, A gondolkodásod. A gondolatnak van a legnagyobb ereje, amit kigondolunk az magunkban meg is teremtjük. Ha te azon kattogsz hogy " nem lesz barátnőm" akkor tényleg nem lesz. Állj kicsit pozitívabban a dolgokhoz, és adj hálát azért amid van.

2012. dec. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

"legyél többet emberek között, és beszélgess lányokkal."


Ezzel vannak a legnagyobb nehézségeim! Köszönöm a választ, korrekt volt.

2012. dec. 19. 23:58
 15/23 anonim ***** válasza:
Ha azon görcsölsz, hogy te magad, az életviteled nem kavarja fel kellőképpen a nőket, hát megnyugtatlak, az emberi massza zöme unalmas szürke pofákból áll. Viszonylag kevés a 007-es :) És ha ilyen magánzó, jó minőségű ribancokhoz akarsz járni, akkor nem lehet kevés a jövedelmed, mert az nem az 5000 Ft-s kategória :)
2012. dec. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Zoli, az igazat megvallva most éppen külföldre készülök. Ott elvileg már lehet keresni és lesz pénzem rá, hogy mondjuk havonta kettőt-hármat meglátogassak, amikor majd éppen itthon leszek.

A másik dologban igazad van, csak sajnos a legtöbb lány mintha tényleg james Bondot várná. :)

Legalábbis az első tucat pofára esésig biztosan.

2012. dec. 20. 00:17
 17/23 anonim ***** válasza:
Hmm... Meg korabban irtam egy valaszt, de nem tudok elmenni az otleted mellett. Hidd el, kulfoldon talalni fogsz magadnak part. Meg ha az elejen prostikhoz is jarsz majd, egyik kulfoldi orszagban sem csak bennszulott oslakosok elnek. Ha szerencsed van, talalni fogsz egy lengyel csajt, aki igazan kezelesbe vesz majd - nem kell szo szerint ertelmezni, de biztos vagyok benne, hogy egy kis turelemmel rendbejossz majd.
2012. dec. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

A próféta szóljon belőled! Eddig itthon nagyon kevés szerencsém volt. Nem Budapesten élek, hanem vidéken, igaz városban. Itt, ha már végeztél a sulikkal és nem vagy egy komoly társasággal bíró ember, akkor borzasztóan nehéz helyzetben vagy.A lányok nagyon nehéz esetek errefelé.

Remélem, tényleg beválik ez a dolog.

A lengyel lányokról én is nagyon sok jót hallottam, mások is mesélték, hogy nagyon kedvesek és szépek is és szeretnek minket. Én hajlandó vagyok bármilyen nyelven megtanulni a cél érdekében. És ha kell, küzdök is a lányért, azzal nincs baj. Csak engedjék, hogy harcolhassak!

Nagyon köszönöm! És nem én vagyok az egyetlen, aki hasonló cipőben jár, nekik is sok szerencsét kívánok!

2012. dec. 21. 00:14
 19/23 anonim ***** válasza:

szerintem abszolút a belsőddel van a probléma,a magabiztosság nagyon sokat számít.

nem hinném hogy olyan rosszul néznél ki,de küldenél egy képet magadról privátban esteleg tudnék adni egy két tanácsot,így női szemmel. :)

2012. dec. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Holnap küldök neked. Most megyek, csak öt percre ugrottam fel, de nem felejtkezem el az üzenetedről. Köszönöm!
2012. dec. 25. 23:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!