Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember vagyok én, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember vagyok én, ha ezeket gondolom?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, egy kényes kérdésről lenne szó és ha minden válasz rendkívül elítélő lenne, akkor sem fogok a nem létező kardomba dőlni.

A lényeg egy (számomra mindenképpen) érdekes kontraszt kérdése lenne.

Én magam sosem voltam az a típus, akiért megőrülnek a nők. Önmagában ez még hagyján, de még csak egy közepes szintet sem sikerült elérnem a lányoknál, az eredménylistám elég szegényes és már évek óta zérón vagyok ezen a téren.

A rokonaim, ismerőseim körében nagyon pozitív a megítélésem, jó és értékes embernek tartanak. Nem is értik, hogy miért nincsen senkim, mindenki szerint megérdemelném, hogy legyen. A véleményük szerint éna komoly kapcsolatok embere vagyok.

Mivel régóta nincs senkim, ezért szex sincs az életemben már régóta.Sosem volt egyéjszakásom, sem szeretői kapcsolatom, nem is lennék képes felszedni egy lányt erre, sőt, per pillanat azt hiszem, semmilyen kapcsolatra sem. Mivel úgy érzem, nincs vesztenivalóm, ezért arra gondoltam, hogy a közeljövőben inkább prostituáltakhoz szeretnék járni. Igényes, lakásos, kulturált nőkhöz természetesen. Amikor itt a fórumon egy helyen kifejtettem az elképzelésemet, akkor kb. egy gyerekgyilkosnak kijáró módon viszonyultak hozzám, amolyan söpredékként kezeltek.Bár hasonlóra számítottam, de ez az utálat mégis meglepett.Tudomásul vettem, de elgondolkodtatott. Most mégis, milyen embernek számít az, aki olyan gondolkodású, mint én most?



2012. dec. 19. 22:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
nagyon szivesen :)
2012. dec. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Bár annyira már nem aktuális a kérdésed, én azért elmondanám, hogy szerintem nincs ebben különösebb kivetni való. Én azt gondolom, hogy - amennyiben nem izgat téged a nőkkel való játszadozás - ez a legtisztább út. Elmész, igénybe veszel egy szolgáltatást, azért fizetsz, hogy valaki egy- másfél órára "szeressen".

A legtöbb nő nem szórakozásból megy bele az egyéjszakás kalandokba, ott az esetek döntő többségében valami más áll a háttérben (csalódott, vagy egyszerűen egy "szeretetk*rv*".

Tehát hitegetni egy csajt mindenféle hülyeséggel, hogy megfektesd VS elmész egy pr*stihoz, aki a pénzedért azt csinálja veled, amit akarsz, aztán hazamész és kész. Ő nem bántódik meg, nem fog hívogatni, ha találkoztok az utcán nem lesz kellemetlen, stb.

2013. júl. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Ez kicsit fura, amit írtál, hogy valamilyen szeretethiány-vagy egyéb probléma van a háttérben. Szerintem ma már sok nő van, aki élvezetből csinálja.

A másik dolog. Szívesebben hódítanám meg én a nőket, csak ahhoz nem vagyok elég jó. Ezért gondoltam erre a megoldásra.

2013. júl. 8. 17:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!