Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy bűn, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy bűn, ha egy lány elvárja egy pasitól, hogy sportos, igényes és szép külsejű legyen?

Figyelt kérdés
Évek óta sportolok (most már nem profi szinten) és elvárom egy pasitól is, hogy mozgékony, vitális és egészséges legyen. Ez miért akkora bűn? Amit nyújtani tudok, azt is várom el, mégis mindig mindenki fel van háborodva, hogy ilyen meg olyan vagyok. 23/L

2012. dec. 23. 14:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit problémáznak egyesek a linkelt srác arcán mikor a kérdés csak a TESTÉRE vonatkozott. Egy fej nélküli kép is lehetett volna vagy batman jelmezes, a fej itt huszadrangú... De mint mindig, látom most is befigyelnek az ilyen "nem tudok szöveget értelmezni" válaszok. Grat... Szerintem is tök jó teste van a képen lévő srácnak és csak azután néztem meg az arcát, hogy elkezdték fikázni... Addig eszembe se jutott, csak futólag, van-van de a test a lényeg itt...
2012. dec. 24. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

én is erről beszélek hogy nem is az arcáról volt szó.

amúgy itt van pár jobb kép róla:

[link]

[link]


szerintem nem olyan csúnya, bár én nem nagyon tudom megítélni :))

2012. dec. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Általában azok kritizálják a másik külsejét, akiknek komplexusuk van (tudat alatt)a saját testük miatt. Az eredeti kérdés nem arra vonatkozott, hogy fikázd le a belinkelt férfiak fotóit. Én teljesen megértem, hogy hasonló a hasonlónak örül. Nem hiszek az ellentétek vonzásában. Az szerintem csak ideig-óráig, amíg az újdonság varázsa hat működik. Bár nekem fontosabb a lelki összhang, de általában az is sokat elárul az emberről, hogy mennyi energiát fektet be a testedzésre, mennyire figyel oda, hogy vitális legyen, és nem nyávog, és keres kifogásokat, és nem tesped. Teljesen normális kérdés volt.
2013. jún. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Felőlem lehet egy férfi teltebb is de az arca nézzen ki valahogy
2023. jan. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!